כרגע באתר
6
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה עלול לקרות אם לא תשוו מחירי השכרת רכב בחו"ל?

הכלים העומדים לרשות תיירים המעוניינים לשכור רכב בחו"ל מאפשרים השוואת מחירים יעילה ומדויקת. במאמר הבא נפרוש את הכלים הללו ונסביר מה עלול לקרות אם לא משתמשים בהם בצורה נכונה

24/04/2014
השכרת רכב בחו"ל מציעה יתרונות מגוונים עבור התייר. היא חסכונית יותר בהשוואה לשימוש בתחבורה ציבורית, מבטיחה ניצול אידיאלי של הזמן הפנוי ונוחה גם עבור משפחות עם ילדים ותינוקות. אך יחד עם זאת, רוב התיירים המתעניינים לגבי השכרת רכב בחו"ל בוחנים רק את הפקטור של המחיר. השוואה בין מחירי השכרת רכב בחו"ל היא חלק בלתי נפרד מהחופשה ולכן כדאי לבצע אותה בצורה נכונה.
יש מספר כלים המאפשרים השוואה יעילה של מחירי השכרת רכב בחו"ל:

א. אתרי אינטרנט

הכלי הנפוץ ביותר להשוואת מחירים הוא האינטרנט. רצוי להיכנס אל אתרי האינטרנט של חברות ההשכרה המובילות, לסמן קטגוריות רלוונטיות ולבדוק את המחירון. לאחר מכן ניתן לאסוף את הנתונים ולהשוות אותם מול הצעות אחרות.

ב. יצירת קשר עם נציג

ב. יצירת קשר עם נציג
עוד אפשרות להשוואת מחירים היא באמצעות יצירת קשר עם נציגי החברה. היתרון של הכלי הזה הוא חשיפה למבצעים חדשים שאינם מופיעים באתרי האינטרנט, כמו גם אפשרות מיקוח וקבלת תנאים מועדפים.

ג. חברות מקומיות

יש חברות השכרת רכב מקומיות המציעות מחירים יותר נוחים מאלו של חברות השכרה בינלאומיות. רצוי להתייעץ עם חברים או בני משפחה שכבר ביקרו ביעד ולאסוף מידע על חברות מקומיות מן הסוג הזה.

כל הסיבות לבצע השוואת מחירים

הסיכון העיקרי של היעדר השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל הוא כמובן תשלום גבוה יותר, בזבוז כסף ועוגמת נפש. זהו סיכון אותו לוקח כל מי שמוותר על השוואת מחירים, או מעדיף להתפשר על הצעות מחיר יקרות. תשלום גבוה מדי על שירותי השכרת רכב עלול לסתום את מסגרת התקציב ולבטל הקצאות עבור בילויים אחרים במהלך החופשה. במילים אחרות, עדיף להשקיע עוד כמה ימים בהשוואת מחירים על השכרת רכב בחו"ל מאשר לוותר על התנאים עבור חופשה מושלמת.
בנוסף, מי שאינו משווה מחירי חושף את עצמו אל סיכון בטיחותי. ההשוואה מתבצעת כאמור בשלל כלים שמטרתם איסוף מידע על החברה, על הרכב ועל התנאים. מידע מן הסוג הזה הוא הבסיס של השכרת רכב מוצלחת: ההשוואה היא לא רק במישור הכלכלי, אלא גם בנושאים כגון פוליסת הביטוח עבור הנהג, ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה, שירותי חירום בדרך ועוד.
לסיכום, השוואת מחירים היא חלק בלתי נפרד מצרכנות נכונה וכדאי לבצע אותה גם לפני השכרת רכב בחו"ל. היות וההשוואה מתבצעת בקלות באמצעות אתרי אינטרנט, נציגי שירות והמלצות על חברות מקומיות, אין שום סיבה לוותר עליה גם במהלך החופשה הקרובה וכל אלו שיבואו אחריה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים