כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה לומדים בקורס שיווק באינטרנט

לימודי שיווק באינטרנט הוא תחום מאד מבוקש כיום ויש מספר גדול של מוסדות לימוד המכשירים אנשים לעסוק במקצוע מאתגר ומלהיב זה.

15/05/2014
העידן המודרני הכניס את המחשב והאינטרנט לכל בית ולרובינו יש מכשיר טלפון חכם שבאמצעותו ניתן לגלוש בכל מקום ולהיעזר באין ספור אפליקציות לכל צורך. אם בעבר היו אנשי השיווק מגיעים אלינו לדלת על מנת למכור לנו מוצרים שונים, הרי שהיום הדבר נעשה ברובו באמצעות האינטרנט ויש האומרים שאם אתה לא שם – אתה לא קיים.

מהם לימודי שיווק באינטרנט

מהם לימודי שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט הוא תחום רחב וכיום הוא נחשב לתורה שלמה. שיווק באינטרנט מאפשר למשווק לנתב את הגולשים לאתרים שונים ולמכור להם מוצרים ושירותים שונים. בקורס שיווק באינטרנט לומדים את אפשרויות הפרסום באינטרנט, מהו קידום אתרים מקצועי באינטרנט, מהו פרסום קמפיינים במנוע החיפוש של גוגל, מהם שיתופי פעולה לצרכי שיווק, מהו שיפור יחס המרה בין תנועת גולשים למכירות ועוד ועוד.

כל אדם המקים עסק כיום מקים לו אתר אינטרנט במקביל, ועסקים וותיקים עושים את אותו הדבר. אנשים אלה לומדים כי רוב השיווק כיום נעשה באינטרנט ורבים מהם לוקחים קורסים של שיווק באינטרנט על מנת ללמוד לנצל את התשתית הזו לצרכים שלהם בצורה המירבית.

נושאי הלימוד

נושאי הלימוד בתחום השיווק באינטרנט הם רבים ומגוונים והם כוללים בין היתר:

• יסודות בתקשורת שיווקית
• יסודות בפרסום
• יסודות הפרסום באינטרנט
• קידום אתרים מקצועי
• ניהול קמפיין פרסום באינטרנט
• שיתופי פעולה לצרכי שיווק
• ועוד
הלימודים מקנים לסטודנטים הבנה בעולם הפרסום החדש ומרחיבים את הידיעות ואת הבקיאות במרחב הפרסום המקוון לרבות אתרי מסחר, פורומים שיווקיים, פורטלים, רשתות חברתיות ובלוגים, ידע בהתנהגות צרכנים ברשת, שיטות ניתוח, מעקב ומדידה וכיוצא באלה.
בנוסף לתכנים אלה עוסקת תכנית הלימודים בנושאים כמו: מיתוג ועיצוב תדמית בעולם הוירטואלי והאינטראקטיבי, קידום אתרים אורגני או קידום ממומן, בניית מערך אסטרטגי שיווקי, תכנון תקציב לשיווק, תקשורת עם לקוחות, שירות לקוחות וכדומה.
כפי שניתן להבחין, תוכנית הלימודים מאד עשירה ומגוונת והיא משלבת גם הכשרה בתחום הפרסום והשיווק וגם בנייה, עיצוב וקידום אתרי אינטרנט מבחינת התוכן השיווקי שלהם.

פרטים אודות הקורסים השונים

כיום ניתן ללמוד שיווק באינטרנט במקומות רבים ובהתמקדות בתחומים מגוונים. חלק מהקורסים מיועדים לאנשים המעוניינים להשתלב בשיווק בצורה מקצועית ואחרים מיועדים לבעלי עסקים המעוניינים ללמוד כיצד לקדם שיווקית את העסק שלהם באינטרנט. קורסים אלה ניתן ללמוד בלימודי בוקר או בלימודי ערב משולבים בלימודים בימי שישי בבוקר. משך הלימודים שונה ממוסד אחד למשנהו ויש לימודים המסתכמים בשישה מפגשים של 36 שעות בסך הכל, ויש מקומות שהלימודים נערכים במשך 200 שעות אקדמאיות לתקופה של כמה חודשים.
מחירי הקורסים נעים בין 3000 ל 6000 ₪ ומשך הלימודים תלוי במוסד ובהתמחות שלו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים