כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד בוחרים חברת ניקיון משרדים?

לא כל חברת ניקיון יכולה לעמוד בסטנדרטים המחמירים של בעלי עסקים ומשרדים. במאמר הבא נביא טיפים לבחירת חברה ונסביר מה עומד מאחורי כללי הצרכנות הנכונה.

18/05/2014
יש מספר נקודות הקובעות מנקודת מבט צרכנית את ההתאמה של חברת ניקיון לצרכים של משרדים. ראשית, על החברה להחזיק בצוות נרחב של עובדים ואנשי מקצוע. החברה צריכה לעמוד לרשות המשרד באופן מיידי וגם במקרים בהם מתעוררים צרכים בלתי צפויים. החברה לא יכולה להרשות לעצמה לדלג על ימי ניקיון או לפגוע במוניטין של המשרד, בקבלת הקהל ובשירות עבור הלקוח.

שנית, היעילות של חברה המתמחה בשירותי ניקיון נמדדת על פי תוצאות בלבד. תפקידה של החברה הוא להשתמש בכלים מגוונים ככל האפשר, להכיר את היתרונות והחסרונות של כל שיטת ניקיון ולבחור בשיטה העולה בקנה אחד עם אופי המשרד. רק בצורה כזו יכולה החברה להביא לידי ביטוי את הניסיון והכישורים שלה. אף על פי כן, רבים מבין בעלי המשרדים מתקשים לבחור חברות העוסקות בתחום הניקיון.

טיפים לבחירת חברת ניקיון

הנה כמה טיפים עליהם כדאי להתבסס טרם בחירת שירותי ניקיון מטעם חברה מקצועית:

א. המלצות

בעלי משרדים זקוקים להמלצות על מנת לדעת שקיבלו החלטה נכונה. את ההמלצות רצוי לקבל מקולגות, לקוחות קודמים ובעלי משרדים אחרים שהזמינו את שירותי החברה. ההמלצות יכולות לחסוך זמן וכסף ולמנוע נזקים בלתי הפיכים עבור המשרד. בנוסף, המלצות יכולות לעזור לבעלי המשרד לבחור חברה הגונה ובעלת מוניטין חיובי.

ב. לוח זמנים

בחרו חברה המקפידה על לוח הזמנים ומבינה את חשיבותו עבור המשרד. בניגוד לבתים פרטיים אליהם ניתן להזמין שירותי ניקיון באופן גמיש ודינאמי, בכל הנוגע למשרדים אין מקום לפשרות. לוח הזמנים חייב לעמוד בראש סדר העדיפויות של החברה ושל צוות המנקים המגיעים אל המשרד.

ג. עקביות

פרמטר נוסף אליו רצוי להתייחס בעת חברה המספקת ניקיון משרדים משרדים הוא העקביות. עדיף לתת אמון בחברה אמינה, מסורה ומחויבת, מאשר לנסות ולחסוך בהוצאות באמצעות השכרת שירותי חברה צעירה. העקביות היא חלק בלתי נפרד מסל שירותי הניקיון של חברות מקצועיות. החברה חייבת להופיע באופן קבוע, מדי יום או אחת למספר ימים ובתיאום מראש מול נציגי המשרד הרלוונטיים.

הבעייתיות של בחירת חברת ניקיון

צרכנים המעוניינים בשירותי ניקיון נתקלים לעיתים קרובות בשורה ארוכה של בעיות. הבעיה העיקרית היא היצע רחב מדי, הגורם בלבול צרכני ומונע בחירה מושכלת. בעיה אחרת יכולה להיות קשורה לעומס על המשרד והיעדר שירותי ניקיון זמינים.

לסיכום, מומלץ להקדיש לפחות מספר ימים או אפילו שבועות עבור בחירת חברת ניקיון, לערב כמה שיותר גורמים מקצועיים ולהשוות בין הצעות מחיר. ההחלטה על שירותי ניקיון מלווה את המשרד לאורך זמן ומשפיעה גם על ההתנהלות מול העובדים, הלקוחות והספקים.


פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים