כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קופאים מקור בתקופת החורף? 5 פתרונות עיקריים לחימום

נמאס לכם לסבול מקור בחורף? להלן 5 פתרונות חימום יעילים וחסכוניים.

25/05/2014
חימום יעיל של הבית במהלך החורף יכול לחסוך בהוצאות ולהבטיח איכות חיים גבוהה. במאמר הבא נציג עבורכם 5 פתרונות עיקריים בהם כדאי להשתמש
היערכות נכונה לקראת החורף מחייבת בחירה בפתרונות החימום הנכונים. הנה 5 אפשרויות שכדאי מאוד להכיר טרם או במהלך מעבר לדירה חדשה:

1. חימום תת רצפתי

גולת הכותרת של אמצעי החימום מגיעה בשנים האחרונות דווקא ממקום בלתי צפוי – מתחת לרצפה. חימום תת רצפתי מציע שורה ארוכה של יתרונות. הוא מאפשר פיזור אחיד של החום בחלל, יוצר טמפרטורה נעימה לאורך זמן ומתאים לבתים עם ילדים ותינוקות. מערכות חימום תת רצפתי בטוחות מאוד ומופעלות באמצעות מקורות אנרגייה חלופיים. רצוי להתייעץ עם איש מקצוע לפני שמתקינים מערכות חימום תת רצפתי ולבדוק בכל שלב את ההתאמה שלהן לגודל הבית, סוג הריצוף וגובה החלל.

2. רדיאטורים

יש אמצעי חימום שמצליחים לשמור על מעמדם למרות וותק של שנים רבות. רדיאטור הוא דוגמא מצוינת לאמצעי חימום מן הסוג הזה. באמצעות רדיאטור ניתן לחמם במהירות יחסית חדרים קטנים וגדולים. החיסרון של רדיאטור הוא צריכת חשמל גבוהה, אולם היתרון הוא יעילות אופטימאלית בימי חורף קרים במיוחד. גם בעת שימוש ברדיאטור חשוב להקפיד על כללי הבטיחות, להרחיק ילדים וחיות מחמד ולמנוע כיסוי של פתחי האוורור.

3. מחליפי חום

3. מחליפי חום
באמצעות מחליפי חום ניתן להעביר חום מזורם אחד לזורם אחר. מחליפי חום התחילו את דרכם בתעשיית המטוסים והחלל, אולם עם הזמן הגיעו גם לשימוש של לקוחות פרטיים. כיום מאפשרים מחליפי חום ניצול אידיאלי של מערכות מיזוג אוויר חסכוניות. בנוסף, יש הרבה סוגים של מחליפי חום כאשר האפשרויות הבולטות כוללות מחליפי חום סגורים, פתוחים או מחדשים.

4. מחממי מים בגז

השימוש בגז צפוי להחליף בשנים הקרובות את ההתבססות על אנרגיית החשמל. גז הוא מקור אנרגיה זול ונקי יותר, העולה בקנה אחד עם הצרכים של שמירה על איכות הסביבה. באמצעות מחממי מים בגז ניתן לחסוך בהוצאות על שימוש במכשירי חשמל יקרים. מחממי מים בגז מתאימים לכל סוגי הבתים וההפעלה שלהם היא נוחה, פשוטה ובטוחה מאוד.

5. הסקה

אי אפשר לדבר על פתרונות חימום לבית או לדירה לקראת החורף מבלי להזכיר אמצעי הסקה. זהו הפתרון המועדף על תושבי מדינות קרות באירופה ובארצות הברית, בין היתר בשל האופן בו ניתן להגיע לשמור על טמפרטורות גבוהות בתוך הבית גם כאשר תנאי מזג האוויר הופכים להיות קיצוניים. הסקה מרכזית שואבת את החום ממקור אחד ומפזרת אותו למקומות שונים בתוך הבית. חימום באמצעות הסקה נפוץ מאוד ונחוץ לטובת שמירה על בריאות הדיירים.

לסיכום, כל אחד יכול לבחור את אפשרות החימום המועדפת עליו. רצוי להכיר את ההבדלים בין אמצעי החימום ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות.

כנסו לאתר http://www.oranheat.co.il/ ובחרו את פתרון החימום המתאים לכם ונשמח לעמוד לשירותכם!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים