כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המדריך עבור אוכל מוכן לסטודנטים

סטודנטים? אין לכם זמן לבשל? להלן המדריך השלם עבור רכישת אוכל מוכן טעים ומזין.

26/06/2014
הזמן קצר, שכר הלימוד גבוה, המבחנים מלחיצים ויש שפע עבודות - בתוך כל זה, לא מפתיע לגלות שסטודנטים רבים מחפשים אוכל מוכן, זול ונגיש.

בתור סטודנטים במדינת ישראל, אתם צריכים גם ללמוד שעות רבות, גם לעבוד ולפרנס את עצמכם, וגם לשמור על קיום עצמאי ובדרך אם אפשר - גם לאכול משהו טוב. לא מעט מהצעירים מחפשים כיום אוכל מוכן לסטודנטים מסיבות מובנות. הזמן מאד קצר ואין זמן להשקיע בבישולים, אפילו לא בפשוטים. אולם אז עולה השאלה, האם אפשר למצוא אוכל מוכן לסטודנטים שיהיה גם זול יחסית, ויתאים לתקציב שלהם? הנה כמה הצעות מעניינות.

הצעות לאוכל מוכן, איכותי וזול

הצעות לאוכל מוכן, איכותי וזול
● רולדות בשר וגבינות - היתרון של הרולדות הללו הוא כפול. מצד אחד הן נחשבות איכותיות, ולרוב אפשר למצוא אותן במאפיות או במקומות שמתמחים באוכל מוכן. מהצד השני, הן מאד משביעות, ויכולות להתאים גם כמנה עיקרית לשניים או שלושה סטודנטים. מעבר לכן, גם המחיר שלהן לרוב איננו גבוה.
● קוסקוס מוכן - קוסקוס הוא מאכל טעים מאד, שלא שמור רק למרוקאים, וקל מאד לבשל אותו. אולם כשמדובר על אוכל מוכן לסטודנטים, אתם גם יכולים לקנות אות וכבר לאחר הבישול - בעיקר בדוכני המזון שיש במרכזים המסחריים השונים או בחנויות של אוכל מוכן. שימו לב שקוסקוס מוכן יכול להישמר במקרר רק מספר ימים, אז כדאי לאכול אותו כמה שיותר מהר - רצוי עם מרק טעים ותבלון חזק.
● פיצה - האפשרות הקלאסי ביותר של אוכל מוכן לסטודנטים. שפע פיצריות מציעות לא פעם מבצעים למשלוחים בכל השבוע. נכון שפיצה היא לא בהכרח המאכל הבריא ביותר - אבל היא טעימה מאד, משביעה, לא יקרה, ואפשר בהחלט להתפנק איתה פעם בשבוע.

עוד מגוון של הצעות

יש לציין שיש עוד שפע של אפשרויות לאוכל מוכן לקהל הסטודנטים. אפשר להזמין כיום ממולאים, המבורגרים, טורטיות, סושי, קבבים ועוד שפע של מאכלים מדהימים - כולם מוכנים, חמים, טריים וזולים!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים