כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חופשת סמסטר נפלאה - טיולי סטודנטים לדרום אמריקה

מחפשים רעיון כיצד להעביר את חופשת הסמסטר שלכם? מה דעתכם על טיול מהנה ומאתגר בדרום אמריקה?

26/06/2014
בין חופשת סמסטר אחת לשנייה, או אם אתם קרובים כבר לסיום התואר - אתם חולמים לצאת לטיול ארוך בדרום אמריקה. אז מה חשוב לדעת על הטיולים הללו?

בעבר רווחה המחשבה כי מי שטס לדרום אמריקה הם בעיקר צעירים מיד לאחר השירות הצבאי שלהם, ולפני תחילת הלימודים האקדמיים. כיום המגמה השתנתה במידה מה. יש לא מעט הצעות עבור טיולי סטודנטים לדרום אמריקה. הסטודנטים יכולים להיות באמצע שנת הלימודים (לרוב בחופשת הקיץ), וממש בסיום הלימודים שלהם. חשוב מאד לציין כי טיולי סטודנטים לדרום אמריקה שונים מטיולים אחרים לדרום אמריקה, ויש להם מספר מאפיינים בולטים ומיוחדים כדלקמן:

מה מיוחד בטיולים הללו?

מה מיוחד בטיולים הללו?
● כרטיסי סטודנט - כאשר מזמינים כרטיסים עבור טיולי סטודנטים לדרום אמריקה, אפשר למצוא החנות מיוחדות לכרטיסי סטודנט, בהצגת כרטיס הלימודים שלכם. הכרטיס מקנה לכם שפע של הנחות בתוך כל מדינות דרום אמריקה והוא מכובד בכולן. מדובר על הנחות משמעותיות בתחבורה ציבורית, וכן בכניסה לאטרקציות, שמורות טבע, מוזיאונים ועוד.
● בקבוצה או לבד? - סטודנטים רבים מתבלטים בשאלה האם לצאת לטיול לבדם, או בקבוצה עם עוד אנשים. יש לזכור כי אתם לא היחידים שעורכים טיולי סטודנטים לדרום אמריקה. לא פעם אפשר להתחבר עם ישראלים נוספים, או עם סטודנטים מכל רחבי העולם. יש לכך קבוצות ייעודיות ברשתות החברתיות.
● אכסניות נוער - רוב הסטודנטים מעוניינים בטיול זול שלא יפגע בתשלום שכר הלימוד ושכר הדירה שלהם. יש אפשרויות רבות ללינה בתוך אכסניות נוער בכל דרום אמריקה, וגם כאן יש כרטיסי סטודנט שמעת לעת יכולים לספק הנחות בלינה שהיא מלכתחילה לא יקרה מידי.
● טיסות - החלק היקר ביותר בטיול הוא כנראה החלק של הטיסה. דרך מעניינת להוזלה היא לקנות רק כרטיס חד כיווני ואת הכרטיס חזור לקנות כבר בדרום אמריקה, בוודאי אם אתם מתכננים טיול ארוך.

חוויה לכל החיים

החוויה המדהימה של טיולי סטודנטים לדרום אמריקה היא באמת כזו שלא שוכחים. אתם גם בוגרים יותר ובשלים יותר, ולכן יכולים לטייל באופן עצמאי, וליהנות מכל הדברים המדהימים שיש ליבשת הקסומה להציע לכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים