כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודות קיץ משתלמות לסטודנטים

סטודנטים? מחפשים עבודת קיץ משתלמת? להלן מספר הצעות מובילות

26/06/2014
עם בוא הקיץ, סטודנטים רבים מעוניינים לנצל את החופשה, ולהרוויח כסף, עקב הזמן הרב שהתפנה להם. יש הצעות שונות למשרות עבור עבודות קיץ לסטודנטים בתנאים מיוחדים.

כל השנה אתם התמקדתם בלימודי התואר שלכם, וכעת סוף כל סוף חופשת הקיץ הגיעה. איתה גם מגיעים אמנם עבודות ומבחנים - אבל לא צריך יותר לבוא לשיעורים, וכך מתפנה לכם כסטודנטים לא מעט זמן. אתם מעדיפים להשקיע את הזמן בחיפוש משרה מתאימה לקיץ. יש מספר משרות והצעות עבור עבודות קיץ לסטודנטים, שמותאמות גם לאופי של העונה, וגם ללו"ז הגמיש יחסית של הסטודנטים.

היכן אפשר לעבוד?

היכן אפשר לעבוד?
● מורים פרטיים - ילדים בגילאי היסודי, חט"ב ותיכון מעוניינים לרוב לנצל את החופש כדי לקחת שיעורים פרטיים במקצועות שהם חלשים בהם (אם לדייק - אלו ההורים שלהם שמעוניינים בכך). אם יכולים למצוא עבודות קיץ לסטודנטים כמורים פרטיים לילדים ונוער, וכמובן ללמד אותם בתחומים שבהם אתם חזקים ומשיקים לתואר שלכם.
● עבודה במתנפחים - סוג אחר לגמרי של עבודות קיץ לסטודנטים, אלו הן העבודות במתקנים המתנפחים. בקיץ יש שפע של ירידים ופסטיבלים עם מתנפחים. יש צורך תמיד באנשים שישמרו על המתנפחים, יוציאו ילדים החוצה וגם יכניסו ילדים וישמרו על התור. זוהי עבודה נוחה וקלה מאד לסטודנטים, עם שכר נוח, שלא דורשת יותר מידי מאמץ.
● תיירות - בקיץ עסקי התיירות הופכים להיות פופולריים למדי, ובתי העסק בתחום מחפשים עובדים זמניים לשיא העונה. בין אם מדובר על עבודה בתור פקידי קבלה, מלצרים, טבחים, שומרים, או כל עבודה אחרת שקשורה למוסדות התיירות - אפשר תמיד למצוא משרות זמניות ונהדרות לקיץ בתנאי העסקה נוחים במיוחד.

האם העבודות הללו ממשיכות?

בחלק מהמקרים מדובר על עבודות קיץ לסטודנטים אשר שמורות אך ורק לחודשי הקיץ, ובעיקר ליולי ואוגוסט. בחלק מהמקרים, אפשר שעבודת הקיץ הזמנית שלכם, תאפשר לכם להמשיך ולפתח קריירה גם לאחר מכן כאשר שנת הלימודים תתחדש, בשינוי מסוים של תנאי ההעסקה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים