כרגע באתר
3
3
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת בית חדש עם בריכת שחייה

היתרונות ברכישת בית חדש שיש בו בריכת שחייה בחצר הינם רבים ומגוונים, בכתבה זו נתאר את כולם.

29/06/2014
חולמים על בריכה בבית החדש? כדאי שתבינו מה המשמעות הכלכלית ותכירו את ההבדלים בין הבריכות שונות.

אין עוררין על כך כי בית חדש עם בריכה מבטיח איכות חיים גבוהה ביותר לדיירים בכל הגילאים מטבע הדברים, ויש לו המון יתרונות בעיקר במדינה חמה כמו ישראל ללא כל צל של ספק. הבריכה מעלה את ערך הנכס, מאפשרת בילוי של זמן איכות משותף עם חברים ומשפחה ויש לה גם תפקיד בריאותי. בריכות שחיה מותאמות לגודל הבית ומשתלבות בעיצוב החיצוני של חצרות וגינות. היום אפשר לבחור בין סוגים שונים של בריכות וליהנות מהן לאורך שנים רבות.

השיקול הכלכלי עומד בראש סדר העדיפויות של משקיעים המתעניינים ברכישת בית עם בריכות שחיה. מלבד ההשקעה הראשונית בהקמת הבריכה, יש צורך בהוצאות תחזוקה קבועות על מנת להבטיח את תקינותה. בריכות פיברגלס יכולות מהבחינה הזו להוות אלטרנטיבה קלאסית, היות והמחיר שלהן נמוך אולם התועלת גבוהה.

שיקולים נוספים לפני רכישת בית עם בריכה

שיקולים נוספים לפני רכישת בית עם בריכה
יש עוד כמה שיקולים המשפיעים על ההחלטה האם ומתי לרכוש בית חדש עם בריכת שחייה:

א. גיל הילדים – בריכת פיברגלס עבור משפחה עם תינוקות שונה מבריכה המיועדת למשפחה עם ילדים גדולים או בני נוער. הבטיחות בתוך הבריכה וסביב הבריכה היא נושא קריטי וחשוב להקפיד עליו.

ב. כיוון השמש – רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע ולבחור את המיקום של הבריכה לפי כיוון השמש. בנוסף, יש להתקין פתרונות הצללה כמו פרגולות או מרקיזות על מנת למנוע חשיפת יתר בימי הקיץ הלוהטים.

ג. עיצוב – בריכה היא אלמנט בעל נוכחות שקשה להתעלם ממנה. יש לעצב את הבריכה לפי עקרונות מודרניים, להוסיף גופי תאורה מתאימים ולא לשכוח צמחיה שתנעים את הזמן הפנוי. העיצוב צריך להתאים גם לגיל הילדים, גם לכיוון השמש וגם לבטיחות.

לסיכום, יש הרבה יתרונות עבור רכישת בית חדש עם בריכה אולם קיימים גם שיקולים אותם כדאי להביא בחשבון. בעיקר כדאי להתמקד בהיבט הבטיחותי של שימוש בבריכה וכמובן גם בתחזוקה שלה לאורך הזמן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים