כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המלצה על דירות מפה לאוזן בפייסבוק

לאחרונה, יותר ויותר אנשים שומעים על דירות להשכרה או למכירה דווקא ברשת הפייסבוק ולא בהכרח בלוחות המודעות.

30/06/2014
הרשת החברתית עשתה מהפך ענק בחיים של כל אחד ואחת מאתנו. אחד הסימנים כך הוא שכיום כמות הקבוצות שממליצות על דירות מפה לאוזן בפייסבוק, הוא פשוט עצום. אז איך הקבוצות הללו מנוהלות, ואיך הן עוזרות לנו?

מי שנכנס לפייסבוק, בוודאי שם לב שבשנה האחרונה צצו שפע של קבוצות שממליצות על דירות. לרוב מדובר על דירות להשכרה בכל רחבי הארץ, כאשר דרך הפוסטים בקבוצה אפשר לקבל מידע על גודל הדירה, שכר הדירה (לרוב אלו דירות שכורות), לקבל תמונות של הדירה מבפנים ומבחוץ, לקבל מידע על הסביבה של הדירה, וכיו"ב. זהו כלי חשוב מאד, שמחליף לא פעם את לוחות המודעות בעיתונים ובאינטרנט.

איך הקבוצות עובדות ובמה הן תורמות?

איך הקבוצות עובדות ובמה הן תורמות?
● חלוקת הקבוצות - ככלל, הקבוצות הללו מחולקות לרוב לפי אזורים גיאוגרפיים - דירות מפה לאוזן בתל אביב, בחיפה, בירושלים, וכיו"ב. חלק מהקבוצות גם מיועדות לפלחים מיוחדים באוכלוסיה, בדגש על סטודנטים ומשפחות צעירות. במסגרת זו, לעתים גם ממליצים על שירותים נוספים לפי פילוח גיאוגרפי, כמו למשל חברת הובלות בחיפה ובקריות, קבלן שיפוצים בתל אביב, וכיו"ב.
● סוגי הדירות - יש לשים לב שברוב המקרים, מדובר על דירות שמיועדות להשכרה, ולא למכירה. הסיבה לכך היא בעיקר המיידיות שבהן הדירות הללו עוברות, ושפע האפשרויות, כמו גם העלייה במחירים של הדירות למכירה.
● התועלת לגולשים - אין ספק שקבוצות הדירות מפה לאוזן בפייסבוק תורמות רבות לגולשים. זו הדרך שלהם לקבל מידע ישיר ללא תיווך על הדירות השונות. מאחר שמי שמפרסם את המידע הוא לרוב שוכר שיוצא מהדירה, הרי שאין לו אינטרס לשקר, וכך אפשר לקבל מידע אמין במהירות.
● מהירות – עוד תועלת בקבוצות הללו, הוא שבעזרתן אפשר לאתר דירה להשכרה תוך זמן קצר יחסית. גם אם יש לכם שבועיים בלבד עד שאתם תעברו דירה - הרי שבקבוצות הללו תוכלו למצוא דירות לכניסה מיידית.

אלו הקבוצות עבורכם!

אתם מוזמנים לסקור את הקבוצות השונות של דירות מפה לאוזן, וליהנות משפע היתרונות של הרשת החברתית, וכך להשיג דירות שונות עם שכר דירה משתלם, ובתנאים מעולים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים