כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חושבים על משכנתא? היעזרו באפליקציית משכנתאות

חושבים לקחת משכנתא אך חוששים מההשפעה הכלכלית העתידית שלה? היעזרו באפליקציית משכנתאות מתקדמת להבנת ההחזר החודשי כראוי.

06/07/2014
קהל הלקוחות הישראלי אוהב, מעריך ונושם טכנולוגיה חדשנית. כל אחד מאיתנו נושא עימו לפחות מכשיר סלולרי חכם אחד, אם לא יותר. המכשירים הסלולרים מגיעים מהיצרן / הספק הסלולרי עם אפליקציות (תוכנות) "בילט אין" ורובנו מוסיפים אפליקציות על פי צרכי פנאי, תחבורה, פיננסים, גאדג'טים ועוד.

קהל נותני השירות הישראלי, נאלץ לעמוד בקצב ולפתח אפליקציות שיענו על צרכי הלקוחות. מטרת מאמר זה לתת כמה טיפים לגבי אפליקציות בנושאי פיננסים ומשכנתאות.

מהם כפתורי החובה באפליקציות בנושאי פיננסים ומשכנתאות

מהם כפתורי החובה באפליקציות בנושאי פיננסים ומשכנתאות
• אפליקציה איכותית מאפשרת ללקוח פונקציה כמו חישוב ריבית משכנתא בחשבון לדוגמא, מקלה על הלקוח ומאפשרת לו להרגיש שהוא מקבל מידע זמין, נגיש ושקוף.

• מדריך שיתן רקע על מהות המשכנתא וההבדלים בין הלוואות מסוג משכנתא, להלוואות בנק רגילות. זכאויות, תנאים וריביות. במסך זה, חשוב שיהיו כפתורים להתאמה אישית, כמו בחירת המשכנתא הרצויה על פי פרטים ממקדי מידע, כמו האם מדובר בקניית דירה ראשונה, שיפוץ או שדרוג וכדומה.

• ניתן לבצע חישוב ריבית משכנתא במחשבון על ידי סך סכום המשכנתא, או על ידי הזנת ההחזר החודשי אותו הלקוח מעוניין לשלם, בכל חודש.

• חישוב ריבית משכנתא במחשבון נעשה באחת משלושת שיטות החישוב – שפיצר, קרן שווה ובוליט.

• טופס למילוי פרטים – כל טופס כזה, שווה זהב. טופס כזה הוא יכול להפוך בקלות לתהליך קניה וסגירה. בטופס מילוי פרטים, הלקוח מבקש את אישור ההלוואה באונליין.

• כפתור המחבר בין האפליקציה והטלפון הסלולרי, ליצירת קשר עם נותן השירות (בנק, לדוגמא)

• איזור אישי – לאזור האישי יש רמת חשיבות שירותית ופיננסית. כשהלקוח נכנס לאזור האישי, הוא יכול להתעדכן בפרטי המשכנתא שלו, לבצע חישוב ריבית משכנתא בחשבון, לברר את יתרת התשלומים שלו, לשנות פרטים בסיסיים, יחד עם זאת והכי חשוב – הוא מקבל שירות אישי, עם שמו המתנוסס על המסך והפרטים האישיים (והמוגנים!) שלו. וכל זאת מבלי לגשת אל הבנק או לחכות דקות ארוכות בתור למוקד הטלפוני. הנגישות היא מרבית והוא יכול לבצע כל בירור שירצה או כל חישוב שירצה, אפילו בזמן נסיעה באוטובוס וכל זאת בדיסקרטיות מלאה והגנה מושלמת על הפרטיות שלו.

לסיכום

חשוב מאד להתייעץ עם איש מקצוע לפני שלוקחים משכנתא. ניתן להיעזר באפליקציות השונות כדי לבצע השוואות תנאים ומחירים, אך עדיין בסופו של דבר אין כמו פגישה אישית בארבעה עיניים כדי להחליט על התחייבות ארוכת טווח שכזו תוך הבנה מלאה וכוללת של פרטי העסקה. במידה והלקוח בירר את כל הפרטים ומודע היטב להשלכות, הרשת האינטרנטית מספקת לו כלים זמינים וידידותיים למשתמש, לכל צורך פיננסי שיבוא.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים