כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד תרכשי שמלת כלה מעוצבת מבלי לפשוט רגל?

עומדת להינשא? מחפשת את שמלת הכלה המושלמת אך חוששת מטווח המחירים הגבוה? במאמר זה תמצאי מגוון טיפים לרכישת שמלת כלה מהחלומות מבלי לפשוט את הרגל.

09/07/2014
אין זה סוד כי אחד מן האלמנטים החשובים ביותר אשר בהם תטפל בחורה אשר עומדת להתחתן הוא לא אחר מאשר בחירה של שמלת הכלולות שלה. נראה כי ללא כל צל של ספק רכישה של שמלה מעוצבת יכולה להגשים חלום עבור המון כלות. שמלת כלה מעוצבת מתאפיינת ברמת גימור גבוהה, בשימוש בבד איכותי ובעיקר בתפירה עמידה ונוחה. שמלות כלה מן הסוג הזה בהחלט יכולות לתרום לאירוע המרגש ולספק לו ערך מוסף. יחד עם זאת, הבעיה העיקרית עם שמלת כלה מעוצבת היא המחיר שלה. העלות של שמלה חדשה בעיצוב אישי ותפירה ייחודית גבוהה בעשרות אחוזים משמלות אחרות.
על מנת לרכוש שמלת כלה מעוצבת במחיר הגיוני כדאי קודם כל לבצע השוואה בין השמלות הקיימות בשוק. אפשר להגיע אל חנויות מעצבים, לצפות בקטלוגים ולהגדיר סדר עדיפויות.

עונה קודמת, שמלת כלה יד שנייה וקבלת המלצות

אחרי שמבצעים השוואה בין סגנות ודגמי שמלות קל יותר לעבור אל השלב הבא. אלו האפשרויות העיקריות עבור רכישת שמלה כלה מעוצבת מבלי לפשוט את הרגל:

א. שמלות מעוצבות מעונה קודמת – מדי עונה מציגים מעצבים מובילים את הדוגמאות שלהם עבור שמלות כלה. לא חייבים לרכוש שמלת כלה שעוצבה ממש לפני שבועות אחדים וניתן לפעמים להסתפק גם בשמלה מעונה קודמת ובמחירים זולים יותר.

ב. שמלת כלה יד שנייה – זו אופציה מועדפת על רוב הכלות. ברכישה של שמלת כלה יד שנייה אין צורך לבזבז עשרות אלפי שקלים על אירוע חד פעמי. יש מגוון אדיר של שמלות מן הסוג הזה, הנשמרות היטב ובמצב מצוין.

ג. המלצות – נסו לקבל המלצות על סטודיו לעיצוב כלות המאפשר הטבות והנחות. המלצות של חברות או קרובות משפחה יכולות לחסוך הרבה כסף.

לסיכום, יש כלות המעדיפות להשקיע בשמלה מעוצבת מתוך שיקולים פונקציונאליים בלבד, לעומת אחרות החושבות קודם כל על ההיבט האסתטי. לא כל שמלות הכלה מעוצבות באופן אופן ולכן הבחירה בשמלה המושלמת היא סובייקטיבית לחלוטין.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים