כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התמחות בתעבורה – מגמה בהתחזקות בעולם המשפט

מאזני הצדק היו מאז ומתמיד חלק ניכר מהמערכת החברתית האנושית. היכולת לבחון בבהירות מחשבתית מקרי עוולות אנושיים וכן היכולת לפסוק במקרים אלו לכאן או לכאן אינה עניין של מה בכך.

29/07/2014
בשל חשיבותה וערכה של המערכת המשפטית בחברה האנושית, קנו להם לימודי עריכת דין ומשפטים מקום של כבוד ויוקרה, חשיבות והערכה במארג החברתי האנושי.

במגוון רחב של אפשרויות

במגוון רחב של אפשרויות
לימודי עריכת דין מאפשרים ללומד להתמחות במגוון רחב של אפשרויות תעסוקתיות בעתיד ולפתח קריירה מכובדת ומרשימה. מגוון זה מאפשר לסטודנט לבטא את עצמו ולנתב את כישוריו ויכולותיו לתחום המתאים לו ביותר בתוך עולם עריכת הדין.

מגמה משמעותית לכיוון דיני תעבורה

בשנים האחרונות ניכרת מגמה משמעותית של סטודנטים הבוחרים בהתמחות בדיני תעבורה. נראה כי יש לא מעט סיבות לבחירה זו. דיני תעבורה עוסקים בכללי התחבורה היבשתית ויש לשירותים הניתנים על ידי עורכי הדין לתעבורה ביקוש רב. ההתמחות בדיני תעבורה מעניינת ומאתגרת וזו נישה אשר מספקת לבוגריה עבודה רבה ומאפשרת לעבוד במגוון מסגרות כגון: משרדי עורכי דין במגזרים השונים או במשרד עצמאי פרטי.

מה כוללת התמחות בתעבורה

התמחות בתעבורה כוללת לימוד יסודי של דיני התעבורה היבשתית. במהלך הלימודים נרכש ידע מהותי בנושאי פקודת התעבורה, הוראות בסיסיות לרישוי כלי רכב ונהגים וכן סעיפי עונשין בגין עבירות תנועה.
יותר ויותר אזרחים פונים כיום לשירותיו של עורך דין המתמחה בתעבורה במקום להתמודד עם המקרה המשפטי בכוחות עצמם. משרדי עורכי הדין המתמחים בתעבורה מספקים מענה למגוון רחב של מקרים וסיטואציות, מצב המסביר את הפופולאריות ההולכת וגוברת של שירותי עריכת דין בתחום התעבורה.


מגוון התחומים בהם מטפלים עורכי דין לתעבורה כוללים מתן מענה בנושאים כגון:
• התמודדות מקצועית וחכמה עם דו"חות בעבירות תנועה
• עבירות של נהיגה בשכרות
• סמכויותיו של בית המשפט לתעבורה
• עיקרי המשמעות של תאונות דרכים
• עונשי מינימום בתעבורה
• עבירות תנועה שונות

לסיכומו של עניין

בשל כל זאת ועוד, עולה קרנם של משרדי עורכי הדין לתעבורה והסמכויות שלהם מתרחבות בשל המורכבות של התיקים מצד אחד ובשל ההצלחות שנגזרות בהם מצד שיני.

חשוב לזכור שמאחר ודיני התעבורה משפיעים באופן ישיר על התנהגות החברה הישראלית בפרט והחברה בעולם בכלל – על עורכי דין המתעסקים בתחום לשקול היטב את צעדיהם השונים בכל מקרה ייצוג.

המצב כיום בשוק זה מסמן כי בעתיד תורחב פעילות עורכי הדין לתעבורה אף יותר מבעבר כמייצגים בבתי המשפט של אזרחים המעוניינים להגיש תביעות או להתגונן במפניהן, כך שהבחירה להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה תהיה טבעית מאי פעם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים