כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי להעביר מזגן קיים לבית חדש

מה יותר משתלם, לרכוש מזגן חדש או להעביר את המזגן הישן אתכם דירה?

29/07/2014
רכישת מזגנים ומערכות קירור מתבצעת לעיתים רחוקות בלבד, לכן הדילמה העיקרית עבור רוב הלקוחות היא האם כדאי להעביר אותם לבית חדש. במילים אחרות, במהלך רכישת דירה, העתקת מקום מגורים או מעבר לבית אבות הופך הטיפול במערכות קירור לסוגיה מרכזית. יש כאלה שמעדיפים לחסוך בהוצאות על רכישת מערכת חדשה, לעומת אחרים המעוניינים לנצל את ההזדמנות ולשדרג את רמת החיים.

אלו השיקולים שיכולים לעזור להחליט האם להעביר מזגן קיים לבית חדש:

אלו השיקולים שיכולים לעזור להחליט האם להעביר מזגן קיים לבית חדש:
א. גיל המערכת – מערכת מיזוג ישנה שאינה מצליחה להגיע לרמת הביצועים הנדרשת אינה צריכה לגרום לבזבוז זמן ומשאבים מבחינת הלקוח. מערכת כזו עדיף להשאיר מאחור.

ב. עלויות מעבר – אפשר להתייחס לשיקולי המעבר גם מתוך פרספקטיבה כלכלית. במקרה כזה יש לבדוק האם באמת משתלם יותר לפרק את המערכת מהבית הקיים, מאשר לרכוש מערכת חדשה.

ג. תנאים – יש מערכות מיזוג המיועדות עבור דירות קטנות ואינן מסוגלות להציע אוורור בבתים גדולים. מנגד, לא מעט מערכות הן ורסטיליות ומתאימות לדרישות הלקוח. התנאים בדירה שעוזבים ובבית החדש יכולים לעזור להחליט האם להעביר את המזגן.

כיצד מתבצע המעבר

במידה ומחליטים להעביר את המערכת לבית החדש, כדאי לבדוק כיצד מתבצע תהליך ההעברה. ראשית, יש להזמין אנשי מקצוע ברמה גבוהה ולהתייעץ איתם לגבי ביצוע התאמות ושינויים. רצוי לקבל המלצות על חברות המתמחות בפתרונות מיזוג, להשוות בין הצעות מחיר ולוודא כי השירות כולל פירוק והרכבה.

שנית, תהליך ההעברה חייב להתבצע בעדינות וללא יצירת נזקים בלתי הפיכים למערכת, לדירה או לרכוש. את ההעברה יש לערוך עם רכבים ייעודיים המתאימים לסוג המערכת ולגודל המזגן. רצוי לתת עדיפות לחברה המעסיקה אנשי מקצוע מוסמכים עם רישיון. גם ביטוח רכוש יכול לעזור בהקשר הזה ולהבטיח פיצוי כספי במקרה נזק.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים