כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 פעולות נפוצות המקצרות את חיי המנעול שלכם

פותחים את המנעול בכוח מבלי משים? לפעולה זו ואחרות יש השפעה ישירה על חיי הצלינדר של הדלת

31/07/2014
יש דברים שאנחנו עושים מדי יום וכך גורמים נזק למנעול אפילו מבלי שנשים לב. הנה 5 הפעולות המובילות:

1. משחק מיותר עם המפתחות

כל ניסיון לפתוח או לנעול את הדלת באגרסיביות תוך החדרה מהירה של המפתחות מביא להרס של השיניים. הנזק הוא לא רק בפתח הדלת אלא גם במפתח עצמו. במילים אחרות, עדיף לבזבז כמה שניות ולפתוח או לנעול את הדלת בעדינות מאשר ליצור נזקים בלתי הפיכים.

2. ניסיונות פריצה

2. ניסיונות פריצה
כל אחד מאיתנו מוצא את עצמו לעיתים קרובות נעול מחוץ לבית. האופציה הפחות מומלצת היא לנסות לפרוץ את הדלת כמו בסרטים ובאופן מאולתר. מי שעושה את זה פוגע במנעול ויכול להכניס רעיונות לראש של השכנים.

3. טעות במפתח

רווקים וגם בני זוג או משפחות טועים לעיתים קרובות בצרור אחד של השני. אך בעוד אין בעיה להתבלבל בין מפתח של אותה דירה, יש נזק רציני שיכול להיגרם כתוצאה מדחיפה בכוח של המפתח למשרד אל תוך הדלת של הבית. בקיצור, אם טעיתם בצרור – בדקו היטב איזה מפתח מיועד לדירה שלכם ואל תקחו הימורים מיותרים.

4. פתיחה וסגירה שלא לצורך

מנעול הוא מרכיב מרכזי המשפיע על איכות החיים ורמת הבטיחות האישית שלנו. אין סיבה לפתוח ולסגור את המנעול שלא לצורך. גם אם אתם ממש רוצים להשוויץ במנעול החדש או להגביר את יכולת ההרתעה כלפי פורצים דמיוניים, המנעו מפעולות לא הכרחיות.

5. ניסיונות שדרוג עצמאיים

בעלי חוש טכני נוטים לחשוב לעיתים קרובות שהם יכולים לשדרג את המנעול. ברוב המקרים ניסיונות מן הסוג הזה מסתיימים במפח נפש, הן עבור הדיירים והן עבור המנעול המסכן. הזמינו איש מקצוע כמו מנעולן לצורך טיפול במנעול תקול ואל תשתמשו בדלת בתור פלטפורמה לניסויים שלכם.

באדיבות: א. פיכטנבאום בע"מ מנעולים בחיפה
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים