כרגע באתר
2
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אפליקציה לעיצוב דירה - כיום כל אחד יכול להיות מעצב

רוצים לשנות את העיצוב בבית? היעזרו באפליקציה לעיצוב פנים

06/08/2014
אם אתם עוברים לדירה חדשה, או מתכוונים לשפץ את הדירה שלכם, הרי שאתם צריכים לשאול את עצמכם, איך אתם תעצבו אותה. בעבר הייתם צריכים לפנות לכל מיני תוכנות מורכבות או לפנות למעצבי פנים. כיום לעומת זאת הפתרון הוא הרבה יותר פשוט-לוקחים את הטאבלט או הסמארטפון, מורידים אפליקציה לעיצוב דירה, וכך אפשר להתחיל לעצב! יש להבין שיש כמה סוגים שונים של אפליקציות בתחום, וצריך להפריד ביניהן, שכן לכל אחד יש צרכים שונים לגמרי באשר לעיצוב הדירה שלו.

כל סוגי האפליקציות לעיצוב הבית

כל סוגי האפליקציות לעיצוב הבית
● עיצוב על בסיס צילום הדירה- ברוב המקרים מדובר על אפליקציה לעיצוב דירה שתהיה תמורת מחיר זול יחסית, או תמורת סכום נמוך יחסית שלא באמת יפגע בארנק שלכם (מדובר על כמה שקלים בודדים). באפליקציה זו אתם מצלמים את הדירה, וזו מוכנת לתוך המנגנון של האפליקציה. כעת אתם יכולים להתחיל להוסיף אלמנטים שונים על בסיס הצילום של הדירה, כאשר האפליקציה לוקחת בחשבון גם את גודל הדירה והשטח שלה, ומראה לכם איך למקם כל פריט.

● מרחקים וזוויות - זוהי אפליקציה לעיצוב דירה שבעצם מחלה את כלי העבודה המסורתיים. אתם לא צריכים עוד להחזיק את המטר בתוך הדירה, ולא צריך לעבוד עם פלס. במקום זה יש אפליקציות שפשוט יבצעו עבורכם מדידות של החדר כולו, ואף יוכלו לסמן לכם זוויות ולעבוד בתור פלס. האפליקציה מבוססת על החיישנים של הסמארטפון או הטאבלט, ומאפשרת עבודה מהירה ונוחה.

● אפליקציות לשרטוט - אם אתם רוצים אפליקציה לעיצוב בית או דירה עם אפשרויות מתקדמות, כדאי לבחור באלו שמאפשרות גם לשרטט את הדירה שלכם ולא רק לצלם אותה. יש לציין שאפליקציות אלו אמנם יקרות יותר (עולות בין 0 ל40 ש"ח) אך התמורה שהן מציעות היא אדירה ואפשר להשתמש בכלי שרטוט מתקדמים ולתכנן את כל עיצוב הדירה שלכם מאפס.

לקבל החלטות בצורה נוחה

בעצם, בעזרת האפליקציות השונות לעיצוב הדירה, אתם יכולים לקבל כעת את כל ההחלטות בצורה הרבה יותר פשוטה. אתם לא תלויים עוד בדעתם של אנשים אחרים ולא צריכים לשער מה הגודל של כל פריט. אתם מקבלים את ההחלטות הטובות ביותר, בהתבסס על הנתונים שהאפליקציות יציגו לכם, וכאן נגמר הסיפור.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים