כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מרזבים דקורטיביים להשלמת הקו העיצובי של הבית

כיום, אין כל צורך להתפשר על אף פרט בעיצוב הבית ובתוך כך גם על מראה המרזבים.

19/08/2014
מרזבים דקורטיביים הם ללא ספק המילה האחרונה בתחום עיצוב הבית. אדריכלים, מהנדסים וגם מעצבי פנים כבר יודעים היום שאסור לוותר על סגנון דקורטיבי המנצל את התעלות המשמשות לאיסוף וניקוז נוזלים ובעיקר מבליט אותן. אלו רק חלק מהאפשרויות של יישום שלל סגנונות עיצוב לצד התעלות:

א. שימוש בנחושת לצורך הענקת מראה אותנטי ועתיק – נחושת היא מתכת אצילה ועמידה המתאימה היטב לסגנון העיצוב המודרני של בתים בארץ ובעולם. צינורות מנחושת טבעית נחשבים יקרים אולם הם שווים את ההשקעה. הנחושת משתלבת היטב עם סגנון עיצוב תעשייתי של שימוש בקווים נקיים וישרים, אולם היא יכולה גם להוות אלטרנטיבה לסגנון עיצוב כפרי וחם המבוסס על עץ.

ב. שילוב בין אבץ ואבץ מיושן – ביצוע בנייה של מרזבים מאבץ גם הוא ייחודי ואקסקלוסיבי. הוא מתאפיין במראה אציל שיכול להעלות את ערך הנכס בעשרות אחוזים. מבחינה פונקציונאלית, שימוש בסגסוגת אבץ נכונה מבטיח עמידה בתקנים מחמירים ויכולת התמודדות עם כמות גדולה של מים.

ג. הוספת אלמנטים ייחודיים – לא חייבים להסתפק בתעלות וצינורות נחושת או אבץ. אפשר לשלב הרבה אלמנטים ייחודיים כגון קנטים עגולים, ברכיים מקוסקסות ומשפכים וכך לתת ערך מוסף למראה החזית.

מי מבצע את העיצוב?

הדרישות וההעדפות האישיות של הלקוח מתוות את הדרך עבור עיצוב בתים פרטיים, אולם מאוד מומלץ לערב אנשי מקצוע ומומחים כבר בשלבים הראשונים. תפקידם של מומחים בתחום המרזבים הוא לזהות את הצרכים הספציפיים בכל גג, למצוא פתרונות ניקוז יעילים ולבחור את חומרי הגלם המתאימים עבור המשימה. השילוב והדינאמיקה בין אנשי המקצוע לבין הלקוחות הוא זה שיקבע את שביעות הרצון מהמוצר הסופי.

לסיכום, בעלי בתים יכולים וצריכים להשקיע גם בעיצוב חיצוני של תעלות או צינורות המשמשים לאיסוף וניקוז נוזלים מתוך הגג.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים