כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חידוש רהיטי וינטאג' - לשלב בין הישן לחדש

אחד הטרנדים הבולטים היום בעיצוב הבית הוא טרנד הוינטג'. ריפוד חדש של ספות ישנות, יכול לעזור לכם להשיג לביתכם את המראה האופנתי. כנסו לטיפים.

31/08/2014
אין ספק שאחד הטרנדים הבולטים כיום בעיצוב הבית, הוא השילוב שבין ריהוט ישן לבין קווים עיצוביים חדשים. ישנן לא מעט דרכים להגיע לשילוב בין וינטאג' לבין מודרני, כשבין הריהוט הפופולארי ביותר במגמה עיצובית זו ניתן למנות את ריהוט הסלון, היות ואנשים רבים מעוניינים מצד אחד בספות הוינטאג' הישנות מהבית של ההורים או סבא וסבתא. דווקא העיצוב המיושן הפך להיות אופנתי מאד, והוא משתלב בצורה נהדרת בבית. עם זאת - חשוב לזכור שאלו ספות ישנות מאד, ולכן כדאי לתקן ולהתקין להן ריפוד חדש. אז איך זה מתאפשר ומה היתרונות בכך

הכל על תהליכי החידוש

הכל על תהליכי החידוש
● איך מבצעים חידוש לריפוד? - ברוב המקרים, אפשר לבצע חידוש לריפוד של הספה באמצעות מכונת תפירה ביתית איכותית, ואם יש לכם ידיים טובות ורצון ללמוד – זה דבר בהחלט אפשרי. במצב אחר, אתם יכולים לפנות לרפדיה מומחית בתחום, ושם אנשי המקצוע יעבדו עם מכונות תפירה מתאימות, בכדי לבצע חידוש כללי ריפוד בספה הישנה שלכם. כך אתם תקבלו ספה בעיצוב ישן אך וטרנדי - והיא תתפקד כמו ספה חדשה!

● חיסכון בכסף - אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר בתהליכי החידוש לספות ובכלל, היא שאתם יכולים לחסוך לא מעט כסף. גם החידוש ברמה הגבוהה ביותר לספה ישנה מאד - עדיין יעלה לכם משמעותית פחות מאשר רכישה של ספה חדשה, על כך הכרוך בכך. לכן, זו הזדמנות נהדרת לקבל ריהוט ישן עם תכונות חדשות, ובמחיר זול..

● שחזור רהיטים נוספים - כמובן שאתם לא צריכים להגביל את עצמכם רק לחידוש של ספות. יש בתי עסק שישמחו גם לשחזר עבורכם שעונים ישנים,כסאות ישנים, שולחנות ותיקים, ועוד שפע של רהיטים לבית החדש שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים