כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה לומדים בקורס מסחר עצמאי בשוק ההון?

מעוניינים להתברג אל עולם המסחר בשוק ההון? להלן כל מה שאתם צריכים לדעת אודות קורס מסחר עצמאי בשוק ההון.

10/09/2014
אנשים המעוניינים לסחור בשוק ההון יכולים לעשות זאת באופן עצמאי. במאמר הבא נסביר מה כולל קורס העוסק בתחום ונציג את יתרונותיו לאור המאפיינים של שוק ההון בארץ ובעולם.

שוק ההון הוא מערכת מורכבת של בנקים וההתייחסות הנפוצה אליו היא בעיקר בתור השוק לניירות ערך. הוא כולל את שוק המניות ושוק האג"ח ותפקידו לאפשר לחברות, גופים וממשלות לגייס הון מהציבור לטווח ארוך. מוקד הפעילות של שוק ההון היא הבורסה לניירות ערך, אך יש גם המון עסקאות המתבצעות מחוצה לו. מאפיינים אלו של שוק ההון הפכו אותו לשדה מבוקש בקרב משקיעים. אך בעוד בעבר השתייכו רוב המשקיעים לגופים הגדולים, כיום ניתן לזהות מגמה ברורה של מסחר עצמאי.

הדרך הנכונה לקיים מסחר עצמאי בשוק ההון היא להכיר את התכונות שלו ולפעול בהתאם לכללי קבועים. קורס מסחר עצמאי בשוק ההון מספק מידע נרחב על פעילות מן הסוג הזה. הקורס ניתן על ידי אנשי מקצוע, כלכלנים, בנקאים, רואי חשבון וסוחרים והוא מתאים לטווח גילאים רחב. אפשר להירשם אל קורסים בדרגות שונות ולהגיע גם ללא רקע או ניסיון. לימודי שוק ההון כוללים מגוון של קורסים:

- קורס אגרות חוב
- קורס אופציות מעו"ף
- לימודי ניהול תיקים
- מסלול למשקיעים בשוק ההון ובנדל"ן

מתי כדאי לעבור קורס מסחר עצמאי בשוק ההון?

קורס מסחר עצמאי מתמקד למעשה באופן בו ניתן להשתמש באינטרנט על מנת לבצע השקעות. הקורס מיועד עבור מי שרוצה להגדיל את מחזור ההכנסה החודשית, עבור משקיעים המעוניינים להרחיב את תחום הפעילות שלהם ועבור כל מי שמתעניין בבורסה ובשוק ההון. מטרת הקורס היא להעניק את הכלים להתנהלות פיננסית נכונה וגריפת רווחים. לאחר הקורס ניתן לשלב את המסחר העצמאי עם עבודה במשרה מלאה או להפוך אותו להכנסה העיקרית.

אלו הנושאים הבולטים עליהם לומדים במהלך הקורס:

א. יסודות שוק ההון – רק היכרות עם היסודות יכולה לאפשר למשקיעים להביא לידי ביטוי את האסטרטגיה שלהם. על אף השינויים והדינאמיות המאפיינים את שוק ההון, היסודות הם פחות או יותר קבועים.

ב. סוגי מסחר – יש סוגי מסחר שונים העומדים לרשות משקיעים עצמאיים. יש מסחר פורקס שהוא מסחר במט"ח ועוד מגוון סוגים. מסחר סווינג לדוגמא הוא מסחר לטווח הבינוני של שעות או ימים, בעוד מסחר שבועי במניות יכול להשתלב היטב עם קריירה עמוסה ולוח זמנים צפוף.

ג. פסיכולוגיה – כלים מעשיים בלבד לא מספיקים לצורך מימוש הפוטנציאל של השקעה עצמאית בשוק ההון. יש צורך בהתמודדות עם היבט פסיכולוגי שלם על מנת להפיק את המרב מההשקעה ומהשלכותיה בטווח הקצר והארוך.

לסיכום, קורס מסחר עצמאי בשוק ההון הוא הזדמנות מצוינת להיחשף אל נושאים מרתקים המניעים את הכלכלה העולמית. הקורס מתאים לכל מי שמתעניין בהשקעה בשוק ההון ולא יודע מאיפה להתחיל, או למי שכבר מבצע השקעות אך לא מצליח להשיג את התשואה הנדרשת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים