כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דירה או בית נייד למכירה

מהם היתרונות של רכישת בית נייד?

18/09/2014
דירה למכירה או דירה לרכישה הם בין הנושאים הטעונים ביותר העומדים בשיח הקשור להתנהלות החיים השוטפים של האוכלוסייה והאוכלוסייה הישראלית בפרט. יכולת רכישת דירה או נכס ויותר מכך, אחוז הזכאים לקבלת הלוואת משכנתא הולך ופוחת ורבים אמרו שאחוז רכישת הדירות היה יחסית נמוך בתקופה של עשרת השנים האחרונות, לולא העזרה החיצונית.

פתרונות יצירתיים כמו בנייה עצמאית, תוך רכישת שטח אדמה מביא רבים לנטישת רעיון המשכנתא לטובת היזמות הפרטית, גם במקרים של שיפור דיור ברכישת שטח אדמה חדש ולאו דווקא נכס נדל"ן מהסוג הסטטי. מבנים ניידים המוצעים למכירה אשר לכאורה מוגדרים כארעיים הם הדבר הבא בבנייה הישראלית כפי שניתן לראות במקומות ואזורים שונים באירופה ובמיוחד בארה"ב.

בתים ניידים למכירה

בתים ניידים למכירה
בתים ניידים למכירה יהיו זולים יותר באופן משמעותי כתוצאה מהבנייה החסכונית שלהם ומאפשרים לכמות גדולה יותר של אנשים ליהנות מדיור גם מבלי לקחת משכנתאות והלוואות רחבות היקף. היכולת לקחת הלוואה לכל מטרה, בעת רכישת דירה או בית נייד מקלים על רבים וישנם כאלה אשר נוהגים לחשוב כי נהירת תושבים רבים לעבר רכישת דירה או בית נייד תגרום למוכרים ולבנקים להוריד את רף הדרישות, למחירי הדירות לצנוח ולהביא לאפשרות נגישה יותר גם לרכישת דירות נדל"ניות ולא רק על בסיס קרקעות.

רבים מהיזמים נוהגים לרכוש קרקעות ואף לבנות עליהם בית לאחר הפשרת הקרקעות ולהציע מחיר אטרקטיבי ללקוחות הפוטנציאליים ובכך להעניק אפשרות רכישה מעניינת.

שינוי מיקום ללא מכירת או קניית בית

רכישת בית נייד ללא הקרקע למשל כמו רכישת קרקע מהמנהל תאפשר לכם לעבור דירה ולמכור את הנכס בצורה פשוטה יותר כתוצאה מחוסר ההתחייבות על תשלום והעברתו לידי בעלים אחרים תוך מכירת הנכס בחישוב הקרקע ששילמתם עליה, רצוי לעשות זאת לפני תום תקופת החכירה כדי להרוויח עד כמה שניתן על ערך הנכס.

באם יש לכם קרקע אחרת שבאפשרותכם לרכוש תוכלו פשוט להעביר את המבנה הנייד אל אותו שטח, הובלה שאינה מצריכה זמן רב מידי ומתאפשרת על ידי חברות הובלה מיוחדות מתחום הבניה הקלה אשר מסוגלים להעביר בתים יבילים שלמים!

היתרונות של בניית בית נייד – חסכון כלכלי וחסכון עתידי

בניית בית נייד אינו דורש לקיחת משכנתא ובנייתו מתאפשרת על ידי ההחלטה התקציבית שלכם. ישנה אפשרות לבנות בית נייד על שטח כלכלי מופשר בעלויות שאינן עולות על 300 אלף שקלים ולחסוך כספים רבים ואת הטרטור בעת לקיחת המשכנתא או בירורים לגבי המשכנתא.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים