כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פינוי דירה טרם עזיבתה

מהו פינוי דירה (בשונה מהובלת דירה) ומהם היתרונות של מהלך זה?

18/09/2014
כאשר אנחנו עוברים דירה והרבה לפני כן אנחנו חושבים רק על דבר מרכזי אחד: הובלת הדירה שלנו. אבל שירות הובלת דירה הינו עניין בפני עצמו ושירות פינוי דירה הוא עניין משמעותי ומרכזי בפני עצמו. בעלי דירות רבים אינם מודעים , לפחות לא עד לרגע האחרון לקושי שבפינוי הדירה, עוד לפני תחילת ביצוע ההובלה. אבל האם ניתן מבחינה מציאותית ומבחינה כלכלית להקל על מעבר הדירה באמצעות פינוי דירה?

או בשפה פחות מקצועית ופשוטה יותר: הכנה מקדימה להובלת הדירה, במיוחד לפני ובמעמד מכירת הדירה.

פינוי דירה בזול – מהן האפשרויות הקיימות?

 פינוי דירה בזול – מהן האפשרויות הקיימות?
אפשרויות להקלה על הובלת דירה, כאמור, מתחיל בפינוי יעיל וזריז עד כמה שניתן. כלומר, אריזת החפצים, מיונם והכנתם להובלה. פינוי דירה בזול אפשרית החל מכמה שנים ספורות מהיום, מרגע שהתחילה המהפכה ואף ניתן לומר חזרת האופנה הישנה שעסקה בתחום שכר החליפין. פינוי לפני מכירת דירה ניתן למצוא גם בשיטה הזאת ולשלם גם בציוד שאינו דרוש לכם יותר ולהשלים את היתרה בתשלום רגיל. במקרים של כמות גדולה של חפצים שנרכשים על ידי חברת הפינוי, קיימים בעלי דירות ולקוחות אשר אינם משלמים על פינוי הדירה כלל!

איך מוצאים חברה לפינוי דירה לפני מכירה?

חברת פינוי דירה, הכי פשוט וקל למצוא כיום ברשת האינטרנט, קיימות אינספור חברות פינוי דירה לפני מכירה, אבל לא כולן מציעות את השירות הדרוש לכם באופן ספציפי. חשוב מאוד לבדוק אילו שירותים בדיוק אתם עתידים לקבל מהחברה, את איכות העובדים, איכות הארגזים, איכות האריזה , וכמובן, להתרשם מהמלצות וכיווני חיפוש אחרים כמו, המלצות מפי מכרים ומשפחה.

חשוב מאוד לשים לב, כי גם חברות הובלה שונות בעת הצורך מובילות ומפנות דירות. חברות הובלה, יכולות להעניק לכם שירותים מפורקים של מכירת ארגזים בלבד, או פינוי הדירה באופן מלאה. כיום, קיימות חברות הובלה רבות שמעניקות את שירות פינו דירה לפני מכירה באופן נפרד ומסוגלות לתמחר לכם את הפינוי באותה שיטה עליה דיברנו מעלה, או לחילופין להביא בחשבון את ההובלה ולהוזיל לכם את שירות פינוי הדירה באופן ישיר.

מה ההבדל בין פינוי דירה להובלת דירה?

ההבדל הוא פשוט ביותר, פינוי הדירה עוסק בכל תהליכי מיון החפצים, מציאתם אריזתם וסידורם בתוך הארגזים. במקרים שונים, פינוי הדירה יכול לתרום לכם בהובלה מסודרת, מאורגנת ומהירה יותר ואפילו חסכונית יותר. פינוי דירה מקצועי יוכל להקטין ולהפחית את כמות הארגזים על ידי אריזה מתוחכמת וחכמה ובכך להוזיל את עלות ההובלה עצמה באופן משמעותי ביותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים