כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קניית כלבים מאולפים

משפחות רבות בוחרות לקנות כלב מגזע מסוים, לרוב כלבים צעירים מאוד המצריכים אילוף. להלן היתרונות של רכישת כלב שכבר עבר אילוף

29/09/2014
אחד הפתרונות הקלים ביותר בבואנו לבחור כלב הוא פתרון הקנייה. קניית כלבים ובפרט מאולפים תקל עלינו מאוד את תהליך ההסתגלות לכלב ואת תחילת החיים המשותפים אבל ישנן השלכות שונות שרבים בוחרים להתעלם מהן.

אנו תומכים בכם באחד המהלכים החשובים ביותר בחיים – תוספת של כלב למשפחה הינה החלטה חשובה, לעיתים כדאי למצוא מקום שבנוסף למכירת כלבים גם מלווה את המשפחה בתהליך האילוף וההסברה באשר לכלבים בשלבי אילוף שונים ומשתנים.

קניית כלב מאולף או אילוף כלב בחווה מהפן הכלכלי יהיו בדרך כלל זהים אך היתרונות אשר טמונים לצידו של אילוף עצמוני עולים בדרך כלל על אלה אשר נראים לנו נוחים למראית עין.

קניית כלבים מאולפים בפנסיון

קניית כלבים מאולפים בפנסיון

בחוות כלבים מסוימות תוכלו למצוא גם אזורי אימוץ ואזורי אימוץ בהתאמה אישית בתמורה לסל אימוץ הכולל חיסונים ואפילו כלבים מאולפים ומחונכים. כלבים מאולפים למכירה הוא מושג שאנחנו נוטים שלא להשתמש מאחר שהכלבים אשר נמצאים ברוב במקומות אינם נמכרים לכל המרבה במחיר אלא ניתנים ונמסרים לידיים אוהבות ומשפחות אוהבות תוך בדיקה של האהבה ויכולת ההשקעה בכלב לאחר שהמקום השקיע את מרב המאמצים המקצועיים והרפואיים לדאגה לשלומו, בריאותו הנפשית והגופנית ולמצבו הבריאותי של הכלב.

בחוות הכלבים השונות אין ספור עדויות וסיפורים על חברויות אמת שנוצרו בעקבות החיבורים המוצלחים שנוצרו כאן תוך ידע וכלים מקצועיים הקיימים ברשותנו.

כלבים הם לא מוצר מדף

אנחנו מתכוונים למשפט הזה באופן הרציני ביותר. זכרו כי מקומות רבים דואגים לכלל הכלבים אשר קיימים תחת חסותם בים אם לזמן קצר ובין אם זה לפרקי זמן ארוכים יותר ועל כן הם בוחנים בקפידה את המשפחות והמתעניינים. הם מלווים את הכלב והבעלים החדש שלו בשלבי ההסתגלות ודוגלים בהגדלת המודעות לאהבת החי והשכר הגבוה שעומד לצד הענקת הדאגה והאילוף הבסיסיים ביותר – אהבה ללא גבולות!

מהו החיסרון בקניית כלב מאולף

אילוף הכלב באופן אישי או אילוף כלב באמצעות מאלף אינו דומה לכלב שכבר אולף והורגל לגינונים בסיסיים בבית אחר. גם עם הכלב מאולף ובוגר, אנחנו ממליצים לקחת קורס בסיסי שיעזור לכם לפתח אינטראקציה והסתגלות מהירים יותר עם הכלב אשר היה רגיל לסביבה אחרת, בני אדם, ריחות ומראות אחרים. אילוף מקצועי יכול להקל עליכם ועל הכלב כאחד ולקצר את משך תקופת ההסתגלות ואף להפוך אותה לנעימה ואפילו מהנה ומאתגרת מהפן החיובי.

חשיבות הקשר בין הכלב לבעליו ולבני הבית האחרים הינה מרכזית ביותר בחיים המשותפים, אילוף והשקעה במאלף מקצועי יעזרו לכם לחזק את הקשר הזה באופן משמעותי ואפקטיבי ביותר!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים