כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יחידת דיור מבניה קלה לילדים שעזבו את הבית

המשפחה באה לביקור אבל אין לכם איפה לארח אותה? השיטה המתועשת של בניה קלה מאפשרת הקמת יחידת דיור גם לילדים בוגרים שכבר עזבו את הבית. במאמר הבא נציג את היתרונות של פתרונות דיור עם היחידה לבניה קלה

05/11/2014
הורים לילדים חוששים מהרגע בו הם יעזבו את הבית. רוב ההורים לא רוצים להישאר לבדם והם גם מפחדים מניתוק הקשר עם הנכדים והמשפחה. הבעיה העיקרית מתעוררת בבתים קטנים, בו ההורים כבר לא יכולים לארח את הילדים עם בני הזוג והנכדים. בעיה דומה קיימת אפילו מוקדם יותר בקרב בני נוער המחפשים אחר פרטיות. מצד שני, ניתן לפתור את כל הבעיות של הורים לילדים בוגרים עם הקמת יחידות דיור מבניה קלה

היתרונות של פתרונות דיור עם היחידה מבניה קלה

קבוצת היחידה בנייה מתועשת מספקת פתרונות דיור מגוונים גם ללקוחות בגיל השלישי. יחידות דיור בשיטת היחידה לבניה קלה נבנות משלד עשוי אלומיניום או פלדה, אולם מילוי חללי השלד מבוסס על פנל אלומיניום מבודד בעובי של עד 15 ס"מ הממולא בחומר בשם פוליסטירן מוקצף. השיטה נפוצה בארצות הברית, באירופה ועכשיו גם בישראל ויש לה שורה ארוכה של יתרונות:
• בידוד תרמי ואקוסטי משופר
• מעט אבק ותנועת פועלים
• צמצום זיהום אוויר ושמירה על איכות הסביבה
• אפשרות להמשך מגורים במבנה גם במהלך הבניה
• מהירות ועמידה בלוח זמנים
על מנת לנצל את היתרונות של בני קלה יש להשיג אישורים נדרשים ולהקפיד על תהליך תכנון מסודר. חשוב להכין את השטח עליו מתוכננת הבניה, להגיש תכניות לאישור ולבצע את המבנה תוך התייחסות לכל המרכיבים החיצוניים, לרבות החלונות, התריסים והדלתות. השלב האחרון הוא חיבור מערכות חשמל, אינסטלציה וחיפוי רצפה וקירות.

מה עושים עם היחידה כשהילדים לא בבית?

יש גם יתרון ארוך טווח עבור הקמת יחידת דיור בשיטת הבניה הקלה. בעוד היחידה משמשת את הילדים כשהם באים לביקור או מהווה פתרון דיור לבני נוער שעדיין לא רוצים לעזוב את הבית, בעתיד היא יכולה להפוך ליחידה מושכרת. המשמעות היא הכנסה קבועה של אלפי שקלים מדי חודש ומינימום של הוצאות תחזוקה.
שיטת הבניה הקלה מוכיחה שגם מבוגרים בגיל השלישי יכולים ליהנות מפתרונות נדל"ן מגוונים. בעוד בעבר נאלצו בעלי דירות ונכסים להסתפק בשטח העומד לרשותם או לגייס מאות אלפי שקלים עבור שיפוצים, הבניה הקלה משנה לחלוטין את ההתנהלות.

לסיכום, בניה קלה היא פתרון מצוין עבור בני גיל הזהב שיש להם מקום פנוי להקמת יחידת דיור. כדאי לברר על תהליכי בניה קלה מול חברות העוסקות בתחום ולהקפיד על הליך אישור מסודר מול הרשויות. כך ניתן לאכלס את יחידת הדיור במהירות ולהבטיח לילדים או לכל אורח אחר חווית מגורים איכותית בתנאים אידיאליים.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים