כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בית מול הים - מומלץ?

רבים חולמים על בית עם נוף לים ובמדינה עם רצועת חוף כל כך ארוכה כמו ישראל זו בהחלט דרישה לגיטימית. במאמר הבא נציג את היתרונות של בית כזה ונבין מדוע הוא נחשב השקעה משתלמת

05/11/2014

א. נוף

בית מול הים מציע נוף מושלם לכל אורך שעות היום. בבוקר ניתן להציץ מהחלון כדי לראות את הזריחה, בצהריים אפשר לעקוב אחר תנועת השמש ובשעות הדמדומים צפוי הבית להיכנס לאווירה רגועה ואינטימית. אפילו בחושך ובשעות הקטנות של הלילה משפיע הים על האנרגיות של הבית ועל מצב רוחם של הדיירים.

חלום של מגורים מול הים

חלום של מגורים מול הים
אחד החלומות היחידים המשותפים לבעלי בתים בכל רחבי העולם הוא לגור מול הים. קרבה לים מזוהה עם איכות חיים גבוהה והיא מבוקשת בקרב בני זוג צעירים, משפחות עם ילדים ומבוגרים. משקיעים נותנים עדיפות לדירות הנמצאות מול הים ומכירים היטב במשמעות הכלכלית שלהם. הביקוש עבור הדירות הללו גבוה מההיצע ולכן הם שומרים על ערכם לאורך זמן.

בנוסף, לדירות האלה יש הרבה יתרונות שאי אפשר להשיג באף נכס אחר:

ב. אקלים, בריזה ומזג אוויר

יתרון נוסף של בית על החוף או בקרבה לים הוא מזג האוויר. בערים לחות כמו ראשון לציון, תל אביב או הרצליה יכולים מגורים מן הסוג הזה להבטיח טמפרטורות נעימות. הבריזה המגיעה מהים קרירה ונקייה, היא חוסכת בהוצאות על חשמל והיא גם תורמת לשמירה על אקלים נוח. בנוסף, לאוויר הנקי המגיע מהים יש משמעות בריאותית והוא אינו כולל אף רמה של זיהום אוויר.

ג. פנאי ופעילויות

הקרבה אל הים מאפשרת להגיע אל החוף בתוך דקות ספורות. חוף הים משמש למגוון של פעילויות פנאי, ספורט וכושר. אפשר להגיע אל הים לבד, עם בני זוג או עם הילדים והמשפחה המורחבת. אין צורך בהיערכות מוקדמת כדי לבלות על החוף והקרבה מבטיחה נגישות מלאה גם בתקופות הקיץ העמוסות.

מדוע מדובר בהשקעה משתלמת?

רבים חוששים להגשים את החלום ולרכוש דירה מול הים בשל העלות הראשונית. אין ספק כי המחיר של בית בקרבת הים גבוה בהשוואה לבתים אחרים, אך זו השקעה שיכולה להיות משתלמת מאוד בטווח הקצר והארוך. ראשית, הערך של הבית כאמור שומר על עצמו ואין סיכוי לירידת מחירים בלתי צפויה. מאז ומעולם היה קיים ביקוש גבוה למגורים ליד הים וההיצע לא צפוי להתרחב באופן קיצוני. שנית, עדיף לרכוש דירה קטנה במגדל מול הים מאשר להשקיע בבית פרטי רחוק ובפריפריה. דירות על הים תמיד ניתן להשכיר, להחזיר את ההשקעה ולבסוף לממש אותה עם מכירה במחיר גבוה.
לסיכום, כל היתרונות של דירה על החוף מוכיחים שלא מדובר על חלום מיותר. בית על הים מציע תנאים שאי אפשר לקבל באף מקום אחר והוא אידיאלי להשקעה.

המאמר נכתב באדיבות:
ybox - חברת יזמות נדל"ן המציעה דירות למכירה בבת ים ופרוייקטים נוספים ברחבי הארץ.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים