כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מוצרים שיהפכו את החיים בבית לפשוטים וקלים

כולנו רוצים שהחיים שלנו יהיו קלים יותר, ובכל זאת לא פעם אומרים לנו שהחיים הם לא פיקניק. האמת היא שאם יש לנו את המוצרים המתאימים, אנחנו בהחלט נוכל להפוך אותם לפשוטים פי כמה.

23/11/2014
יש לזכור שפעמים רבות, אנחנו מתקשים אפילו בסביבה הביתית שלנו - לעתים בשל מגבלה פיזית מסוימת, בגלל מחלה או בגלל גיל מבוגר. לכן, ריכזנו לכם כמה מוצרים נוחים מאד, שיהפכו את החיים שלכם לפשוטים הרבה יותר.

המוצרים שיחוללו את השינוי

● כרית מסתובבת

מוצר שכמה שהוא קטן - ככה הוא גם יעיל. מדובר על מוצר נהדר שמאפשר לנו לשבת בנינוחות באזורים רבים, ובעיקר בנסיעות ברכב. לא פעם הנסיעה ברכב מקשה עלינו אנו חשים שהמושב לא נוח לנו ויוצר לחץ על אזור האגן. עם הכרית המסתובבת, האגן מקבל את התמיכה המושלמת. אפשר גם להשתמש בה בכסאות ובספות בבית או בעבודה לבחירתכם, וקל לקחת אותה לכל מקום!

● מעקה למיטה

קשה לכם לקום מהמיטה ולעמוד אחרי שעות של שינה? אם כך - מדוע שלא תתקינו מעקה נוחה שיעזור לכם לעבור למצב ישיבה ולעבור בזהירות למצב שכיבה? את המעקה מניחים עם משטח מיוחד מתחת למזרן כך שהוא מקבל בסיס טוב ויציב - ומאפשר לכם להישען עליו בצורה נוחה.

● כסא מקלחת

עוד מוצר קטן שעושה הבדל גדול. מרגישים קושי בעמידה ממשוכת בזמן הרחצה? חוששים מפני החלקה? אם כך - רכשו לעצמכם כסא קטן ונוח במיוחד לישיבה בזמן המקלחת. הכסא מצויד במשטח מונע החלקה כך שאתם תוכלו לשבת ביציבות, להתקלח ולהתנקות וליהנות מכל רגע.

החיים הרבה יותר פשוטים

זכרו שאם אתם נתקלים בקושי מסוים בבית בפעולות היומיומיות, זה לא אומר שאתם צריכים להשלים איתו ! במקום זה, קונים פשוט את המוצר המתאים, ומשדרגים תוך רגע את איכות החיים שלכם !
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים