כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 דברים שכדאי לדעת לפני חיפוש עבודה

שלב החלפת העבודה יכול להיות שלב מאתגר מאד בחיים. רבים רואים בחיפוש אחר עבודה חדשה הליך מתיש ומעייף, אך לא מעט רואים בהליך זה גם הזדמנות.

24/11/2014
אם אתם מתגוררים באזור המרכז למשל ומחפשים אחר עבודה חדשה, זו ההזדמנות לחפש אחר:
• תחום עבודה מעניין עבורנו
• חברה המתייחסת בצורה טובה לעובדים
• תפקיד שעונה על ציפיות השכר שלנו
• מקום עבודה בו ניתן לבנות מסלול קריירה
• חברה אשר מבצעת ימי כיף לעובדים במרכז

חיפוש עבודה בתחום המעניין עבורנו

החיפוש אחר עבודה חדשה פותח בפנינו אפשרות לחפש עבור תפקיד שמעניין אותנו. אם העברנו את שנות העבודה השונות שלנו בעבודות שלא ממש אתגרו אותנו, החיפוש החדש יכול לפתוח בפנינו אפשרויות חדשות ובעיקר מעניינות. כל מי שמוכן לאתגר בתחום העבודה יכול לנצל את התקופה של חיפוש העבודה למציאת תפקיד שכזה.

חיפוש חברה אשר מתייחסת בצורה טובה לעובדים

אנחנו מבלים בסביבת העבודה שלנו כשליש מהחיים שלנו או מחצית משעות הערות. כן, חשוב שנרגיש בנוח בסביבת העבודה וחשוב שנרגיש שנעים לנו. למשל, חברות אשר דואגות לארגן ימי כיף לעובדים במרכז מסתמנות כחברות אשר סביבת העבודה שלהם נעימה יותר. לכן, בעת החיפוש אחר התפקיד החדש והחברה המיועדת, ניתן לחפש גם אחר מודעות בהן החברות מצהירות כי הן שמות דגש על ימי כיף לעובדים במרכז.

הגדרת ציפיות השכר

ציפיות השכר מורכבות מהשכר שאתם יודעים שאתם זקוקים לו על מנת לקיים את חייכם כפי שהם ומורכבות מהשכר אשר מקובל לשלם לאנשים במעמדכם. הניסיון שלכם יכול להיות משמעותי מאד בקביעת השכר שלכם ולפני שאתם ניגשים לראיונות עבודה שונים, מומלץ מאד שתבחנו את שני הפרמטרים השונים על מנת להגיע מוכנים לשאלת הציפיות על השכר אשר ככל הנראה תופיע במהלך הראיון.

אפשרויות הקריירה

אנשים רבים מחפשים עבודה במקום בו ניתן להתקדם בתפקיד. ניתן לשער שאם אתם מחפשים מקום עבודה חדש שילך אתכם לאורך שנים רבות, תבקשו לעצמכם חברה גדולה מספיק עם אפשרויות קידום. גם בעת הראיון אתם יכולים לשאול האם ישנה אפשרות לפתח קריירה במקום (ממש כפי שאתם מבררים האם יש ימי כיף לעובדים במרכז). כמובן, ניתן לשער כי בחברות קטנות אפשרויות הקידום יהיו מצומצמות, אך יכול להיות שסביבת העבודה מגרה ומעניינת ולכן התפקיד יתאים לכם.

ימי כיף לעובדים במרכז

חברה אשר דואגת לעובדים שלה, דואגת לכל פרט כולל לכך שהם יהנו מסביבת העבודה. חברות רבות דואגות להוציא את העובדים לימי כיף אשר יוצרים גיבוש בין הצוותים השונים. בעת חיפוש אחר עבודה חדשה יש לחשוב לא רק על אופי העבודה עצמה או השכר אלא גם כיצד תהנו במהלך העבודה, מיהם האנשים אשר יהיו סביבכם וגם האם תוכלו לצאת מאותגרים ממנה ולחוש שאתם מוערכים וממשים את היכולות שלכם במקום.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים