כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם מומלץ או לא לקנות מתקני הרמה יד שניה?

במידה ואתם מעוניינים לקנות מתקני הרמה מכל סוג - עגורנים, במות, גלגלות, עגורנים, מלגזות וכיו"ב אתם תמיד ניצבים מול שאלה אחת מרכזית - האם לבחור רק במתקנים חדשים, או שכדאי לעתים לשקול רכישה של מתקנים מיד שניה.

27/11/2014

● על איזה מתקן מדובר? ,לא רק מחיר

● על איזה מתקן מדובר? ,לא רק מחיר
קודם כל, חשוב מאד לדעת כי מתקני הרמה אינם אחידים מבחינת השאלה של מוצרי יד שניה. כך למשל, אם ניקח את המלגזות - הרי שבמקרה שלפנינו יש מגוון עצום של מלגזות מדי שניה, ומדובר על שוק תוסס אפילו יותר מזה של המלגזות החדשות, ולכן תוכלו למצוא באמת דגמים טובים במחירים נוחים, והתחום מסודר יחסית. לעומת זאת אם מדובר על בחירה של גלגלות הרמה - הרי שכמעט תמיד תמצאו אך ורק גלגלות הרמה חדשים ולא מיד שניה. לכן, כדאי לבדוק לעתים כל מוצר בפני עצמו, לפני שממהרים לקבל החלטה לכאן או לכאן.,אין ספק שמה שקורץ לכם ברכישה של מורצים מיד שניה באופן כללי זה המחיר - היכולת למצוא את אותם המוצרים בדיוק, במחירים נמוכים מאד. מהצד השני, אתם כמובן יודעים שמוצרים חדשים, לרוב יעבדו טוב יותר ממוצרים משומשים, והדבר נכון כנראה גם למתקני ההרמה השונים. אם כך, איך נדע במה לבחור? הנה כמה קריטריונים שיוכלו לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.


כך תוכלו להחליט בצורה חכמה:

● על איזה מתקן מדובר?

קודם כל, חשוב מאד לדעת כי מתקני הרמה אינם אחידים מבחינת השאלה של מוצרי יד שניה. כך למשל, אם ניקח את המלגזות - הרי שבמקרה שלפנינו יש מגוון עצום של מלגזות מדי שניה, ומדובר על שוק תוסס אפילו יותר מזה של המלגזות החדשות, ולכן תוכלו למצוא באמת דגמים טובים במחירים נוחים, והתחום מסודר יחסית. לעומת זאת אם מדובר על בחירה של גלגלות הרמה - הרי שכמעט תמיד תמצאו אך ורק גלגלות הרמה חדשים ולא מיד שניה. לכן, כדאי לבדוק לעתים כל מוצר בפני עצמו, לפני שממהרים לקבל החלטה לכאן או לכאן.

● ממי רוכשים?

עולה גם השאלה ממי אתם מתכוונים לרכוש את המוצרים עצמם. כשמדובר על מוצרים חדשים לרוב נקנה אותם מבתי עסק שמתמחים במתקני ההרמה השונים. לעומת זאת במוצרים מיד שניה כדאי לשים לב מי מוכר אותם. אם מדובר על אדם פרטי לחלוטין - כדאי לזכור שלא מדובר על מומחה בתחום, ולעתים הוא יוכל למכור לכם מוצר באיכות נמוכה יחסית, מה גם שהוא לא יספק לכם שום אחריות. לכן, אם אתם מחליטים לרכוש מתקני הרמה מיד שניה, חשוב מאד שתבחרו אך ורק בבית עסק שמתמחה בכך, שיבטיח לכם בכל מקרה מוצרים איכותיים יותר.

● לשם מה העבודה?

כדאי גם לזכור שהבחירה במתקן הרמה כזה או אחר תלויה בעבודה שלו. אם מדובר למשל על מתקני הרמה שאמורים לבצע עבודות הרמה פשוטות יחסית למשקלים קלים, הבחירה במוצרים מיד שניה יכולה להיות חכמה - ממילא המוצרים הללו יהיו איכותיים יחסית ויעמדו במשימות הללו בקלות .אבל אם מדובר על הרמה מורכבת במיוחד, של משקלים גבוהים מאד - כדאי בכל זאת לשקול מחדש את הרעיון ולבחור אולי במוצרים חדשים לחלוטין.

אז מה המסקנה?

קל מאד לראות שאין כאן תשובת בית ספר ולא מדובר על מצב שחור או לבן. במקום זה, אתם יכולים פשוט לבדוק כמה מתקני הרמה מסוגים שונים, לבחון גם את החדשים וגם את אלו שהם יד שניה, ואז לקבל את ההחלטה החכמה ביותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים