כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת משאבות מים יד שניה

היצע רחב של מכונות יד שניה עשוי לחסוך מאות אלפי שקלים עבור לקוחות פרטיים או אנשי מקצוע. במאמר הבא נפנה את הזרקור לקטגוריה של משאבות מים ונביא טיפים לרכישה מוצלחת

27/11/2014
היצע רחב של מכונות יד שניה עשוי לחסוך מאות אלפי שקלים עבור לקוחות פרטיים או אנשי מקצוע. במאמר הבא נפנה את הזרקור לקטגוריה של משאבות מים ונביא טיפים לרכישה מוצלחת
רכישת מכונות יד שניה היא אף פעם לא משימה פשוטה. מצד אחד, הרוכש מעוניין לחסוך בהוצאות ולהשיג מחיר אטרקטיבי על מכונה יעילה, חזקה ואיכותית. מצד שני, יש היצע רחב מאוד של מכונות ולא תמיד קל לבחור מתוכן. יש כאלה שיעדיפו להשקיע לטווח ארוך ולרכוש מכונות חדשות, לעומת אחרים שיחפשו אחר מכונה לעבודות ספציפיות ולכן יסכימו להתפשר.
הקטגוריה הכוללת משאבות מים היא דוגמא מצוינת לדילמות השונות המלוות רכישה של מכונות יד שניה. אי אפשר לקבוע בצורה חד משמעית האם מומלץ לרכוש מכונות מן הסוג הזה דרך יד שניה, אולם אין ספק שיש שורה ארוכה של שיקולים עליהם כדאי להקפיד במידה ומקבלים את ההחלטה לעשות זאת.

לגזור ולשמור: כל מה שחשוב להקפיד עליו במהלך רכישת מכונות יד שניה

הנה הנושאים העיקריים שתצטרכו לבדוק אם תחליטו לרכוש משאבות מים משומשות:

א. מפרט טכני

הנושא החשוב ביותר ברכישה של מכונה מכל סוג הוא המפרט הטכני. מפרט עשיר, מגוון, מתקדם ומשוכלל יכול להעיד על כך שמדובר על עסקה טובה. מנגד, מפרט מיושן שאינו עומד בסטנדרטים הנדרשים עלול להוריד לטמיון השקעה של מאות אלפי שקלים. המפרט הטכני הוא אינדיקציה לאיכות השאיבה ולפוטנציאל שלה. את המפרט ניתן לברר מול המוכר או באמצעות אתרי האינטרנט העוסקים בתחום.

ב. יצרן

היכרות מוקדמת עם היצרן יכולה גם היא לעזור לסנן בין הצעות על מכונות משומשות. ודאו כי מדובר על יצרן עם מוניטין חיובי, צרו קשר עם אנשי מקצוע כדי לשמוע מידע נוסף ואל תתביישו לבקש המלצות מחברים, קולגות או בני משפחה.

ג. מצב מכאני

המפרט הטכני והיצרן לא תמיד מעידים על המצב המכאני הקיים של המשאבה. אם יש לכם רקע מקצועי ויכולת טכנית, תוכלו לבדוק את המצב המכאני בעצמכם. בכל מצב אחר תצטרכו לקחת את המשאבה לבדיקה מסודרת במכון. יחד עם זאת, קחו בחשבון שאתם רוכשים משאבת מים משומשת ואל תצפו למצוא מצב מכאני ללא אף סוג של תקלה.

הגדרת צרכים ומטרות

אפשר לחסוך הרבה עוגמת נפש אם מגיעים לשוק המשאבות המשומשות לאחר הגדרה מוקדמת של צרכים ומטרות. נסו להכיר את הצרכים שלכם, התחשבו במטרות של המשאבה ואל תתפתו להצעות מחיר נמוכות באופן מחשיד. זכרו שלכל לקוח יש רשימה אחרת של העדפות ולכן רק אתם יודעים איזו משאבה מתאימה לכם.
לסיכום, רכישת משאבות מים משומשות יכולה להיות תהליך פשוט במידה ומבצעים אותו בצורה נכונה. זכרו את הטיפים המוקדמים והשקיעו לפחות מספר ימים בהשוואה בין דגמי משאבות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים