כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ללמוד קידום אתרים בקורס או באופן עצמאי, מה עדיף?

רבים מתלבטים מה ללמוד, במה לעסוק, באיזה תחום לעבוד ומה המקצוע אותו הכי כדאי לרכוש. עם ההשתלטות של גוגל על החיפוש ברשת, הופיע לו תחום נוסף בארץ ובעולם – קידום אתרים.

30/11/2014

קידום אתרים ושיווק באינטרנט

קידום אתרים ושיווק באינטרנט
אנשים רבים מוצאים בקידום אתרים עניין רב, אותו הם מעוניינים להפוך למקצוע או לתחביב בעל קצת יותר עומק ובשר. על מנת להגיע לשם, יש צורך בידע, והרבה ממנו, ולכן רבים בוחרים ללכת לקורס או בית ספר עבור קידום אתרים ושיווק באינטרנט, ויש כאלה שמעדיפים ללמוד בעצמם. מתלבטים? אנו מקווים שהמאמר הבא יעזור לכם להחליט.

עד כמה אני מסוגל ללמוד לבד

השאלה הראשונה והחשובה ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם הוא עד כמה אתם מסוגלים ללמוד לבד בעצמכם מבלי התערבות של גורם חיצוני. במידה ואתם אוטו דידקטיים, תוכלו בוודאי למצוא את כל החומר שאתם צריכים על גבי האינטרנט, כל שתצטרכו הוא לבנות לעצמכם תכנית לימודים מקיפה ולהתחיל לחרוש את האינטרנט במטרה לדלות את כל החומר אותו אתם צריכים.

מה המטרה שלי בלימודי קידום אתרים?

הדבר השני אותו אתם צריכים לשאול את עצמכם לפני שתבחרו להיות מקדם אתרים עצמאי הוא מה המטרה שלכם בלימודי קידום אתרים? במידה ומדובר במקצוע בו אתם מתכננים לעסוק בעתיד, כדאי שתהיה לכם הסמכה מגורם חיצוני ידוע ומוכר שידע לספק לכם את הכלים הנדרשים לבצע את העבודה לה התחייבתם אל מול הלקוחות. בנוסף, הדרכה חיצונית בנושא של קידום אתרים היא עוד משהו להראות ללקוחות שלכם, קורס קידום אתרים מהטובים ביותר בוודאי יוסיף לכם ערך בעיני לקוחותיכם.

גם ההתנסות לא פחות חשובה מהלימוד עצמו

חשוב להבין, תעשיית קידום האתרים היא תעשייה דינמית מאוד שמתפתחת ומתעדכנת בכל רגע נתון. גוגל נוהגת לעדכן את האלגוריתם שלה באופן שוטף על מנת לשמור על ניקיון תוצאות החיפוש שלה מבעלי האתרים והמקדמים השונים שמנסים לעתים לזכות בפסגה בעזרת מניפולציות כאלה ואחרות.. במידה ובחרתם באופציה של לימודי קידום אתרים עצמאיים, תוכלו בודאי להתנסות על אתר אינטרנט שבבעלותכם או אתר אינטרנט של חבר או מכר. ההתנסות חשובה מאוד גם לביטחון העצמי שלכם, וגם לבחינת הידע אותו רכשתם.

ואם כבר ללמוד קורס, אז אצל מי נלמד?

היום ישנם בתי ספר רבים שמציעים לימודי קידום אתרים בכיתה או באופן פרטני, דבר שמקשה את הבחירה בין כל אלה המציעים את שירותיהם. חברות רבות מציעות לימוד / ייעוץ בהדרכות פרטיות שיכול להפוך אתכם למקדם אתרים מקצועי, אך השאלה הנשאלת היא מה מידת ההצלחה בקרב בוגרי הקורסים שלהן? לפני שאתם נרשמים לקורס כזה או אחר בתחום של קידום אתרים, כדאי מאוד לדבר עם כמה מבוגרי הקורס על מנת לקבל מהם רשמים, טיפים וחוות דעת כללית על מידת הצלחתו של הקורס, ועל המידה בה כל אחד מהם מעורב עכשיו באופן פעיל בקידום אתרים לאחר שרכש את כל הידע מהחברה שהעבירה לו את הקורס אליו אתם עתידים להירשם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים