כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ברזים מעוצבים: השינוי הגדול שבפרטים הקטנים

נראה שהקהל הישראלי עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות בכל הקשור לתחום העיצוב, בדגש על תחום עיצוב הפנים. עדות לכך ניתן למצוא בשינוי מרחיק הלכת שעבר על הברזים הביתיים בישראל בעשור האחרון.

11/12/2014
אם עד לפני עשור בלבד היוו הברזים ברוב הדירות אלמנט פרקטי ותו לא, הרי שכיום הברזים הביתיים מהווים אלמנט עיצובי מהמעלה הראשונה. הכוונה היא לא רק לברזים שמותקנים בחדר האמבטיה אלא גם לברזי המטבח. ברזים מעוצבים מאפשרים שידרוג של מראה המטבח ושל חדר האמבטיה, באמצעות תוספת פשוטה וקלה להתקנה.

היתרונות של ברזים מעוצבים

• שינוי גדול במחיר נמוך

לפעמים מתחשק לשדרג את מראה המטבח או חדר האמבטיה אבל אין באמת סבלנות, כוח או תקציב בשביל להתחיל לשבור קירות, להחליף את הריצוף או את חיפוי הקיר וכו'. יחד עם זאת, באמצעות שינוי אלמנטים קטנים אך חשובים, ניתן להפיח חיים גם במטבח המיושן ביותר. נסו להחליף את הברז הקיים בברז בסגנון עיצוב עתיק ואת ידיות הארונות בידיות המתאימות לברז מבחינת הסגנון.

• ברזים מעוצבים מאפשרים ליצור זרימה ואחידות סגנונית

הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את כל ההבדל! כיום ניתן להשיג בקלות ברזים במגוון רחב של סגנונות - החל מברזים בעיצוב מודרני ויוקרתי וכלה בברזים בסגנון עיצוב כפרי ונוסטלגי.

• ברזים בסגנון עיצוב מיוחד

ברזים אלו מגיעים לרוב עם תעודת אחריות מקיפה, בניגוד לברזים גנריים פשוטים שניתן לרכוש בחנויות למוצרי בית ובניין.

• מעבר לכך, מדובר בברזים מעניינים יותר

שכן הם מושכים את תשומת הלב של מי שנמצא בחלל החדר. בין אם מדובר באופן שבו המים זורמים מהברז, אופן השימוש בו או המראה המיוחד והלא שגרתי שלו, בכל מקרה מדובר באלמנט עיצובי שובה עין המוסיף עניין וקסם לחיים.

על מה חשוב להקפיד כשרוכשים ברזים?

בראש ובראשונה, חשוב לרכוש ברזים אך ורק מחברה המתמחה בתחום, שמחזיקה במוניטין איכותי ובניסיון רב. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי רכשתם מוצר איכותי וכי במידה והוא יתקלקל, יהיה לכם למי לפנות. מומלץ לרכוש את המוצר ישירות מהיצרן, או לכל הפחות מהחברה שמספקת את שירותי התיקונים והתחזוקה, ולא מחברה אחרת שלא תוכל לבוא לעזרתכם בשעת הצורך.

חשוב להקפיד שעבודות ההתקנה לא יבוצעו על ידי אדם לא מיומן, אלא על ידי אנשי מקצוע מטעם החברה שמספקת את הברזים. זאת כיוון שהברזים המודרניים דורשים לא אחת ידע טכני שונה מזה הנחוץ להתקנת ברזים סטנדרטיים. בנוסף, יש להקפיד שהברז החדש ישתלב במראה הכללי של המטבח או של חדר האמבטיה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים