כרגע באתר
3
3
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב גינות מרשים מעלה את ערך הבית

מכירת בית אינה דבר קל ובהחלט שאין להקל בו ראש. לא אחת ייעצו לנו לפני מכירת הבית לבצע הכנות למכירה, בכלל זה צביעת קירות, סיוד תקרות, תיקון סדקים

14/12/2014
מכירת בית אינה דבר קל ובהחלט שאין להקל בו ראש. לא אחת ייעצו לנו לפני מכירת הבית לבצע הכנות למכירה, בכלל זה צביעת קירות, סיוד תקרות, תיקון סדקים, ארגון הבית שיראה מרשים בעיני הקונים וכמובן "לסדר את החצר". סידור החצר במילים אחרות הכוונה היא לעיצוב גינות בכלל ולעיצוב גינות לטובת יצירת רושם טוב אצל הקונים הפוטנציאלים.

בתים שהשקיעו בעיצוב גינות נמכרים יותר מהר

המשפט "אל תסתכל בקנקן אלא בתוכו" אינו תופס כאשר מדובר ברכישה של בית, אנחנו בוחנים, בודקים ומדמיינים כיצד אנו מתאימים את עצמינו לבית וכיצד הבית מתאים לנו. אכן העין שלנו היא הראשונה לבצע את הרכישה ובמיוחד כאשר מדובר בבית פרטי.
החלום המוכר "בית עם גינה" מהווה את אחד הגורמים העיקריים כאשר אנו באים ומחליטים על רכישת בית שצמודה לו גינה. בבואנו לבחון בית פרטי הדבר הראשון שאנו רואים הוא הגינה. עיצוב גינות יכול לגרום לעסקה להיסגר או להיכשל. על כן בבואנו למכור את הבית אחד הדברים העיקריים בהכנות למכירה הוא עיצוב גינות. כאשר אנו משקיעים בעיצוב גינות מקצועי, המראה שהגינה יוצרת בשילוב עם הבית יגרמו לקונים לסמן וי (V) על הסעיף הזה, ואפילו אם הגינה מטופחת דייה היא תהווה משקל לא קטן לסגירת עסקת המכירה.

ההשקעה בעיצוב גינות משתלמת

בניית בית כרוכה בלא מעט תכנונים כאשר אחד העיקריים הוא הגימור הסופי, הגימור הסופי כולל את סוג הכיור אותו נתקין, או צבע המשקופים שנבחר וכדומה, עיצוב גינות הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בתכנון הגימורים של הבית ולעיתים גם בעל שיקול כלכלי לא קטן. עיצוב גינות יכול להתבצע במגוון סגנונות ועיצובים, חלקן יהיו עם מדשאה, עצי פרי או נוי ופרחים בערוגות וחלקן יכלול מסלעות, מפלי מים ובריכות דגים. לא משנה במה נבחר, כל עוד עיצוב גינות מבוצע על ידי בעל מקצוע שמבין את מלאכתו התוצאה תהיה יפה ומושכת עין, מעבר לתוצאה יפה ומושכת הרי שבעת מכירת הבית הקונים יבחנו את פנים הבית והחוץ שלו.
כאשר הקונים יבחינו בעיצוב גינות מושקע הם יבינו שאת ההוצאה על הגינה הם למעשה חוסכים ולכן שווי הבית בעיניהם יהיה גבוה יותר. יתרה מכך ידוע כי צמחים פרחים ובכלל ירוק יוצרים אנרגיות חיוביות (לפי תורת הפאנג שוואי), ולכן כל מהלך הצגת הבית ומכירתו תתבצע עם אנרגיות חיוביות.

רגע לפני המכירה, עיצוב גינות נכון

ובכן הגעתם לשלב בוא אתם מעוניינים למכור את הבית. כמובן שאת פנים הבית תסדרו ותארגנו על מנת שהקונים הפוטנציאלים יתרשמו לטובה, אך גם את הגינה עליכם לארגן. גיזום ענפים, כיסוח הדשא וניקוש עשבים הם דבר שיש לבצע באופן שוטף אך לפני מכירה יש להקפיד לשמור על חזות נקייה ומסודרת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים