כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חמישה דברים שכדאי לדעת לפני רכישת ריצוף

אם החלטתם לרכוש ריצוף חדש לדירה שלכם, או שמדבור על פרויקט חדש לחלוטין ואתם מחפשים ריצוף מתאים, אתם כמובן תשקלו כל מיני נתונים שונים.

14/12/2014
אם החלטתם לרכוש ריצוף חדש לדירה שלכם, או שמדבור על פרויקט חדש לחלוטין ואתם מחפשים ריצוף מתאים, אתם כמובן תשקלו כל מיני נתונים שונים. אתם תחשבו כמובן על המחיר, על איך הרצפה תיראה גם אחרי שנים, על השילוב שלה בעיצוב הבית, וכיו"ב. עם זאת, ישנם בכל זאת חמישה דברים שאתם צריכים לדעת על התהליך של רכישת הריצוף. מדובר על מידע שישנה לחלוטין את התפיסה שלכם, ויעזור לכם להבין מהו הריצוף המומלץ ביותר לדירתכם.

אז מה חשוב לדעת?

1. דירה עם ילדים

ברוב הדירות בישראל, יש ילדים. מה זה אומר? שצריך לקחת בחשבון שילדים יכולים לרוץ על הריצוף ואפילו קצת להשתולל מעת לעת, ובאופן טבעי הם נופלים. מעבר לכך ילדים קטנים עלולים לעשות "ניסויים" ולפגוע בריצוף, ולכן אתם תחפשו ריצוף שהוא גם עמיד, וגם מונע החלקה. במקרים הללו, אין ספק כי ריצוף אפוקסי יהווה עבורכם את התשובה המושלמת, ומומלץ בחום לשקול אותו.

2. ניקיון

אמנם קל להסתנוור לעתים ממראה מיוחד מאד של ריצוף, אבל כדאי לזכור שבשורה התחתונה, אתם בסוף גם תצטרכו לנקות את הריצוף שלכם באופן קבוע. יש סוגי ריצוף שקשה מאד לנקות, וזה מהווה ממש סיוט. לעומת זאת, במקרה של אפוקסי למשל - מדובר על משטח שקל ופשוט מאד לנקות והוא לא דרוש שום מאמץ ושום טכניקה מיוחדת מעבר למים ומעט נוזל ניקוי, ומדובר על משטח שגם לא צובר כתמים, זהו יתרון מבחינתכם.

3.עמידות לאורך שנים

ריצוף זה לא משהו שאתם קונים כל חמש שנים ומחדשים אותו. אפשר שאת הריצוף שתקנו עכשיו לא תחדשו גם בעוד 30 שנה - כמובן כל עוד הוא יהיה עמיד וחזק מאד, ומדובר בכל מקרה על הוצאה כספית משמעותית וגם על עבודות שיפוץ מתקדמות בבית. לכן, בחירה בריצוף של אפוקסי, מהווה בחירה חכמה כי מדובר על חומר עמיד במיוחד שמשולב עם רצפת בטון חזקה ואיתנה.

4. עיצוב

כמובן שגם העיצוב חשוב לכם, ואתם רוצים לבחור ריצוף שיהיה יפה. העיצוב הוא לא הכל - אבל הוא גם פרמטר שאסור להתעלם ממנו. שילוב בין רצפות בטון לבין ציפוי האפוקסי מאפשר לכם ליצור ריצוף בכל צבע ובכל גוון וטקסטורה שאתם רק רוצים, ולכן ההתאמה כאן היא מעולה.

ומה הדבר האחרון שכדאי לדעת?

הבטחנו חמישה דברים, והנה הדבר האחרון והחמישי שחשוב לדעת על בחירת הריצוף לדירה - אתם תרצו לבחור ריצוף שלא ייסדק, שאין בו ממש בעיות נפוצות, שאין לו רגישות מיוחדת לטמפרטורה או לנוזלים, ובקיצור - ריצוף שיהיה פרקטי מבחינתכם. וגם כאן אתם מנחשים נכון - ריצוף אפוקסי הוא בדיוק סוג הריצוף שיספק לכם את המענה הטוב ביותר שיש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים