כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב הבית מחדש באמצעות קרמיקה

הידעת? קרמיקה בבית יכולה להעניק לו מראה יוצא דופן, מעוצב אשר מתאים לבני הבית. הקרמיקה משמשת לקירות או לריצוף של הבית אך מעבר להנחה שלה היא יכולה להעניק לבית מראה יוצא דופן לפי הבקשה שלנו, היא יכולה לתת לבית תחושה של ניקיון מתמיד וברק או תחושה של בית כפרי וכמובן עוד שלל אפשרויות של עיצוב.

14/12/2014

בחירת קרמיקה לבית

בחירת קרמיקה לבית
כל חלל בבית הוא שונה ורוב הבתים נחלקים בין החלל המרכזי המשמש את כל בני הבית כמו גם את האורחים וחללים פרטיים כמו חדרי שינה וחדרי הרחצה. כעיקרון, ניתן לשים בכל החדרים את אותו סוג קרמיקה, אך ניתן להשתמש בה גם כדי לעצב את הבית. את העיצוב ניתן לבצע באמצעים שונים:

• שימוש בסוגים ודוגמאות שונות של קרמיקה באותו חלל
• הנחות מנוגדות של הקרמיקה
• בחירת מרקמים שונים עבור הקרמיקה

אנחנו יכולים להניח בכל הבית בדיוק את אותה קרמיקה, אך אין צורך בכך, נחמד יותר "לשחק" עם אריחים שונים בכל חלל ובכך להעניק לנו מראה מעוצב בכל חלל. כמובן, חדר הרחצה אינו דומה בשימוש שלו לחדר הרחצה ולכן אין כל סיבה שהאריחים שלו יהיו דומים ועם כל זה, גם בתוך המטבח אנחנו לא חייבים להשתמש רק בסוג אחד של קרמיקה. אנחנו יכולים למשל לבחור להניח אריחים מסוג אחד בכמה שורות ואז להניח אריחים מסוג אחר ולהמשיך להניח את האריחים מהסוג הראשון. האריחים המפרידים יכולים להיות שונים בצבע, בטקסטורה ואפילו בגודל כאשר כל משחק יכול להיות מתאים בחלל.

אחד הדברים החשובים ביותר בכל הנוגע לעיצוב בקרמיקה הוא להעז, אתם יכולים לנסות לדמיין כיצד ייראה הבית שלכם וכל חלל באמצעות שימוש בקרמיקה בצבעים שונים, טקסטורות מיוחדות או דרך הנחות מיוחדות ולא שגרתיות. אתם לא צריכים לקחת סיכון או לחוש שאתם לבד, תמיד ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מביאים איתם לבית שלכם ניסיון רב כמו למשל מעצבים, המוכרים של הקרמיקה (אשר כבר נתנו ייעוץ למאות בונים ומשפצים) או עם בעלי המקצוע בשטח.

התייעצות עם מומחים

אתם לא חייבים להחליט לבד כיצד לשלב את הקרמיקה בבית שלכם. לצורך כך יש מומחים בעלי ניסיון רב אשר ישמחו מאד לעזור לכם ולתרום מהידע שלהם. בבואכם לרכוש קרמיקה תוכלו להביא אתכם את התוכניות שלכם ולהעלות את כל השאלות הרלוונטיות שיש לכם כך שהבית שלכם יקבל את המראה המתאים ביותר לכם כשהדגש הוא על התאמה אישית שתהיה לשביעות רצונכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים