כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יתרונות וחסרונות של קניית מיקרוגל יד שנייה

רכישה של מיקרוגל יכולה להיות עניין לא פשוט עבור רבים. המצאת המכשיר גרמה להנאה בקרב מי שאינו יודע לבשל ומבקש להכין ארוחות מהירות, כאלה שניתן להכניס ולחמם תוך מספר שניות.

31/12/2014
אין ספק כי בתקופה בה אנו חיים ההמצאה אפשרה לרבים לנהל את חייהם על מי מנוחות ולא לעסוק בשאלה מתי יהיה זמן לבשל אלא פשוט להכניס את האוכל למכשיר ולחמם.
עבור רבים מאיתנו רכישה של מוצר חשמלי לבית הינה רכישה חשובה שאינה מסתכמת רק ברכישה של המוצר אלא גם בהשקעה כספית, עיצובית ופונקציונאלית. לגבי מיקרוגל, מדובר באחד המכשירים החשובים ביותר בבית. בדומה לשאר מכשירי החשמל, רכישת מיקרוגל כוללת השקעה לא מבוטלת, ולכן, יש מקום לשקול האם לרכוש מיקרוגל יד שנייה או מיקרוגל חדש.

הנה מספר פרמטרים שיסייעו בקבלת ההחלטה:

• סוגיות התקציב:

אם התקציב מאפשר זאת, הרי כדאי לרכוש מיקרוגל חדש בקופסה. היתרון ברכישת מוצר חשמלי חדש ברור לכל: מדובר במוצר שזה עתה יצא מהניילונים כך שהסבירות שתהיה תקלה נחשבת לנמוכה עד אפסית. כמו כן, האחריות מלאה וכך אפשר להיות שקט בכל הקשור לנושא האמינות. מצד שני, כאשר מדובר על רכישת מכשיר חשמלי חדש, ההשקעה הכלכלית הכבדה יכולה לאבד מערכה בעת בעיה.

• בטיחות:

בכל הקשור לנושא בטיחות, יש יתרון משמעותי לרכישת מוצר חשמלי חדש מהאריזות. בכל הנוגע לביטחון של כולנו נעדיף לשלם יותר ולא לחסוך על מנת לקבל מוצר איכותי. אחרי הכל, אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לקבל מוצר שמגיע עם לא מעט בעיות וגורם לנו להוציא לא מעט כסף על תיקונים. אם נבחן את הנושא מהבחינה הכלכלית, הרי כי המסקנה המתבקשת היא כי אם יש את הכסף כדאי להשקיע ברכישת מוצר מיד ראשונה. מצד שני, גם אם אין לכם אפשרות להשקיע ולרכוש מוצר חשמלי יד ראשונה, כדאי לא לשלול את האופציות האחרות ולרכוש מוצר חשמלי למטבח יד שנייה במצב טוב.

פרמטרים לרכישת מיקרוגל

אם החלטתם לרכוש מיקרוגל יד שנייה או חדש ישנם מספר פרמטרים שעליכם לברר על מנת לבצע את הרכישה בצורה הטובה ביותר.

• זהותו של המוכר: אם ההחלטה היא לקנות יד שנייה, הרי חשוב לבדוק את המוצר ולברר כמה שיותר פרטים אודות המכירה והמוכר- מיהו אותו אדם אשר מכר לכם את המוצר.

• בדיקה: לפני הרכישה, חשוב מאד לבחון כי כל הפונקציות פועלות, כך תוכלו לדעת כי רכישת המוצר התבצעה בצורה הטובה ביותר ותוכלו לקבל החלטה מושכלת האם לקנות יד שנייה או ראשונה.

• היסטוריה של טיפולים: במידה וההחלטה היא לרכוש מכשיר יד שנייה, כדאי לקבל מידע אודות הטיפולים האפשריים. כמו כן, כדאי לבדוק האם הטיפולים בוצעו בזמן והאם יש בעיה מסוימת שחוזרת על עצמה.

שיהיה בהצלחה!

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים