כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הלוואות למימון רכב - מה האפשרויות?

החיים המודרניים אינם מאפשרים עמידה בקצב הדינמי של חיי היום יום ללא רכב. אלא, שהמצב כיום מראה כי המחיר הממוצע של רכב בישראל הינו כה גבוה עד שצריך יותר מ- 10 משכורות ממוצעות על מנת לרכוש אותו במלואו.

01/01/2015
החיים המודרניים אינם מאפשרים עמידה בקצב הדינמי של חיי היום יום ללא רכב. אלא, שהמצב כיום מראה כי המחיר הממוצע של רכב בישראל הינו כה גבוה עד שצריך יותר מ- 10 משכורות ממוצעות על מנת לרכוש אותו במלואו. אך אל ייאוש, כיום ישנן אפשרויות מימון נוחות בהחלט לרכישת רכב חדש וע"י כך נמנעת ההוצאה הכספית המיידית אשר נראית בלתי אפשרית. להלן כל האפשרויות לקבלת הלוואה לרכב.

הלוואות לרכב

שמתם את עיניכם על רכב חדש מהניילונים, התלבשתם יפה, התבשמתם והלכתם לבנקאי האישי שלכם. הוא פותח את מצב העו"ש שלכם, מעיף מבט על החסכונות ומציע לכם הלוואה לרכישת הרכב, במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב, הוא עשוי לסרב או להעמיד תנאים מגבילים אשר פוגעים במסגרת האשראי שלכם.
כמו שכבר הבנתם, מדובר באפשרות טובה רק במידה ותנאי ההלוואה המוצעים לכם אכן נוחים (והדבר ממש לא כך בהתקשרות עם מרבית הבנקים) וכאשר אינכם זקוקים לסכומים גבוהים מדי וברשותכם הון עצמי פנוי. ואם תהיו מעוניינים לקבל את אותם הכספים ועדיין לא לפגוע במסגרת האשראי שלכם? הרי שתמיד תוכלו לפנות אל חברות המעניקות הלוואות חוץ בנקאיות, כמובן, בתנאים של ריבית גבוהה יחסית אשר עשויה לעיתים רבות להתגלות כלא משתלמת.

ליסינג

לאור הבעייתיות של נושא ההלוואות, הרי שהאופציה האידיאלית ביותר לרכישת רכב חדש טמונה בשיטת הליסינג. רוב רוכשי הרכבים החדשים עושים זאת באמצעות ליסינג מימוני. בשיטה זו משלמים אך ורק 30% מערך הרכב, עומדים בתשלומים חודשיים שווים המגלמים את שווי השימוש ברכב ובסוף התקופה (3 שנים) קובעים האם להמשיך לשלם את התשלומים ולעבור לרכב חדש, או האם לשלם את יתרת החוב ולהישאר עם אותו הרכב.
ישנן חברות ליסינג אשר מציעות מימון מלא או כמעט מלא (90%) עבור רכישת הרכב בתנאים מועדפים. חברות ליסינג פרטי מאפשרות את רישום הבעלות כיד ראשונה ע"ש הקונה. שיטה זו מאפשרת למעשה רכישת של רכב חדש תוך "איבוד" תשלום המקדמה בלבד במקום התחייבות להלוואה ארוכת טווח על כל הסכום. עבור אנשים פרטיים ובעלי עסקים מוצעת תמיד אפשרות הליסינג התפעולי, בה הרכב רשום ע"ש חברת הליסינג אשר אחראית על כל האספקטים של התשלומים החלים על הרכב לרבות ביטוחים, טסט ורישוי שנתי, טיפולים וכו'.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים