כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כך תשדרגו את דירת חלומותיכם בכמה צעדים פשוטים

כל אחד ואחת מאתנו, חולם על הרגע שבו הוא יוכל להיכנס לדירת החלומות שלו - זו הדירה שבה הוא ייהנה לשהות בכל דקה מזמנו הפנוי, וזו דירה שבאמת מרגישה לנו כמו בית נעים.

01/01/2015
כל אחד ואחת מאתנו, חולם על הרגע שבו הוא יוכל להיכנס לדירת החלומות שלו - זו הדירה שבה הוא ייהנה לשהות בכל דקה מזמנו הפנוי, וזו דירה שבאמת מרגישה לנו כמו בית נעים. אולם, כמובן שאם אתם זה עתה עברתם לבית, או אפילו אם אתם כבר גרים זה מספר שנים בבית שלכם - אתם עדיין לא יודעים מהו השדרוג הנחוץ, כדי שבאמת תרגישו כמו בבית, ושהוא באמת יהיה בית החלומות שלכם.
יש כמה שיטות פשוטות מאד לשדרוג הבית הרגיל שלכם והפיכתו לבית החלומות, ורובם אפילו לא יקרים במיוחד! אז מהם הטיפים שכדאי ליישם?

טיפים פשוטים לשדרוג הבית

התקנת פרופילי אלומיניום לחלונות

עוד דרך נוחה ופשוטה למדי לשדרג את הבית שלכם, הוא להתקין פרופילי אלומיניום מיוחדים לחלונות שלכם. האלומיניום משמש אמנם כמסגרת טובה בפרופיל לחלונות, אבל אנו מציעים לכם שדרוג שלו. כך למשל, אפשר להתקין פרופיל בלגי מיוחד, שיוצר תיחום חדש לחלונות, ומאפשר לכם בעצם לעצב אותם לחלוטין מחדש.
פרופילי אלומיניום לחלונות, מאפשרים לכם להגדיל גם את שטח החלון באופן משמעותי - ולנצל למשל נוף יפה שנשקף מהבית שלכם, ולהכניס יותר אור טבעי לבית שלכם.

שינוי התאורה

אחת השיטות הפשוטות מאד לשדרג את האווירה בבית היא פשוט להחליף את גופי התאורה שלכם. נסו לראות איזו אווירה יוצרת כיום התאורה הנוכחית שלכם - אפשר שהיא לא מספיק חזקה, שהיא לא מספיק ממוקדת או דווקא לא מספיק מפוזרת. אולי הגוון של האור לא מתאים (בהרבה דירות נעשה שימוש בגוון צהבהב של נורות ישנות, והדבר לא בהכרח מטיב עם עיצוב הבית!).
!). מומלץ בחום לשקול החלפה של גופי התאורה בבית - זה לא יקר במיוחד, לא דורש שום שינוי בתוך הבית עצמו, אך מאפשר לכם ליצור תחושה של חלל גדול יותר, מרווח יותר, נעים יותר וביתי יותר.

הוסיפו אקססוריז

דרך נוחה אחרת לשדרוג הבית שלכם היא להוסיף אקססוריז מפנקים לבית. מחיריהם של האקססרויז אינם גבוהים, והם לא דורשים שינוי רדיקלי בבית שלכם. כך למשל, אפשר לקנות כריות נוי חדשות לספה בבית שלכם, אפשר לשלב נרות ריחניים מיוחדים בבית, ואפשר אפילו לקנות פסלים קטנים ומיוחדים שישדרגו את האווירה במטבח, בסלון ובחדרי השינה השונים. אלו הדברים הקטנים - שבסוף עושים את ההבדל הגדול.

החלפת הדלתות הפנימיות

צעד נוסף שכדאי לעשות, הוא לשקול להחליף את הדלתות הפנימיות בתוך הבית שלכם. בעוד שהדלת החיצונית היא לרוב קבועה, הרי שדלתות הפנים הן לא פעם דלתות ישנות במיוחד בעיצוב מאד מסורתי ואפילו מיושן. אפשר למצוא כיום דלתות פנים בעיצוב מודרני וייחודי - במחירים נוחים מאד, שמשדרגות תוך רגע את כל הבית.

כעת השינוי הוא קל ופשוט

קל לראות כיצד השינויים הללו בבית שלכם אינם בהכרח שינויים קשים במיוחד. מרבית השינויים אפילו לא דורשים מכם לבצע שום שיפוץ בבית, וגם אם הם דורשים קצת יותר עבודה - הרי שאיש מקצוע אחד יוכל לספק לכם את העבודה ואין צורך בקבלן שיפוצים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים