כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חיפוי זכוכית כשבונים בית - למה הוא מתאים?

כפי שכולנו יודעים, הזכוכית הינה אחד מהחומרים השימושיים ביותר שידעה האנושות. אנו משתמשים בזכוכיות בכלי האוכל והאירוח שלנו

26/01/2015
בתור זגוגיות לחלונות הבית והרכב, לצרכי אומנות מגוונים וכיום יותר מתמיד גם לצרכי חיפוי הקירות. חיפוי זכוכית הופך את החדרים אשר למענם הוא מיועד לפלא עיצובי של ממש, בנוסף ליתרונות נוספים אשר יוצגו בפניכם מייד.

להיכן מתאימים חיפויי הזכוכית?

חיפויי זכוכית מתאימים לשימוש בכל אחד מחדרי הבית. מדובר בלוחות זכוכית גדולים אשר עוברים התקנה נסתרת לקירות בצורה אלגנטית ומושלמת. יחד עם זאת, החדרים אשר יותר פופולאריים להתקנת חיפוי זכוכית הם אלו אשר נחשבים ל- "רטובים" יותר ואשר בהם שורר אקלים מעט בעייתי – אלה הם חדרי הרחצה והמטבח כמובן.
הזכוכית הינה מחוסמת ועבה (לפחות 6 מ"מ) ועל כן עמידה בפני חום ולו אף חום קיצוני. היא אינה רגישה לשריטות וחומרים קורוזיביים כגון חומרי ניקוי וכלור פשוט אינם פוגעים בה. בנוסף, הוזכר לעיל כי הזכוכית זכתה בתחייה מחודשת בכל מה שקשור לחיפויי קירות והסיבה לכך היא התפתחות הטכנולוגיה אשר מאפשרת להדפיס על גבי הזכוכית כל סוג של תמונה, קטנה או גדולה ובאיכות מרשימה. הזכוכיות מהודקות ומעוגנות לקירות בצורה מדויקת ועל כן מים אינם פוגעים בקירות, אינם חודרים דרכם או מחלחלים מלמעלה. היא אינה מוכתמת מנוכחות מים וניתנת לניקוי בקלות וביעילות מופתית.

חיפוי זכוכית - ללא מגבלות

הזכוכית מאפשרת גמישות עיצובית יוצאת דופן שכן ניתן לבחור במגוון רחב של צבעים וסגנונות. תוכלו לבחור זכוכיות שקופות, אטומות ומודפסות בכל גודל ובהתאמה מלאה לכל חלל. החשש מפני אי יכולת לחתוך בזכוכית ליצירת חללים סביב שקעים, קולט האדים או כל אלמנט אחר במטבח אינו מוצדק שכן הזכוכיות מאפשרות זאת ללא כל בעיה. בנוסף,
בעוד התקנת חיפויים אחרים כגון קרמיקה, שיש או בריקים טומנת בחובה שימוש ברובה והיווצרות לכלוך ואבק רב, הרי שהתקנת חיפוי זכוכית נחשבת למהירה ואלגנטית במיוחד וללא שום אבק או לכלוך מיותרים.
אין ספק כי חיפויי זכוכית כאן כדי להישאר ובחישוב כולל של היתרונות האדירים לצרכי עיצוב המטבח וחדר הרחצה אין ספק כי מצאתם את חיפוי הקיר הנבחר שלכם. תתחדשו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים