כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לרכישת מלגזות יד שניה

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי מחסנים ומפעלים עוברים לשימוש במלגזות משומשות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהעלות של מלגזות יד שניה נמוכה מאוד בהשוואה למלגזות יד ראשונה, אך יכולת העבודה של המלגזות המשומשות קרובה מאוד ליכולת העבודה של מלגזות חדשות.

27/01/2015
אם גם אתם מעוניינים לרכוש מלגזה משומשת וכך לחסוך בעלויות הרכישה, הגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נספק לכם כמה טיפים שימושיים שיסייעו לכם לבחור בחוכמה את המלגזה המתאימה לכם ביותר וכן נדון בכמה נקודות שחשוב לתת עליהן את הדעת כאשר באים לרכוש מלגזה משומשת.

טיפים חשובים לפני רכישה של מלגזות יד שניה:

• כמו בכל רכישה מכל סוג שהוא, מומלץ לבצע סקר מחירים נרחב לפני שמגיעים למעמד הרכישה. שימו לב מה משפיע על מחיר המלגזה, החליטו מראש מה היא המסגרת התקציבית שאתם יכולים לעמוד בה וכך תוכלו להרגיש את הדופק של המחירים בתחום ולהימנע מרמאויות.

• היזהרו ממבצעים שמנסים להפעיל עליכם לחץ. אמנם מדובר על השקעה נמוכה יותר בהשוואה להשקעה הכרוכה ברכישה של מלגזה חדשה, אך עדיין – טווח המחירים של מלגזות יד שניה רחב מאוד ולכן חשוב מאוד שלא להתפתות להצעות שכביכול עוד רגע כבר לא יהיו רלוונטיות.

• מומלץ לרכוש מלגזה משומשת אך ורק מגוף מקצועי העומד מאחורי המלגזה. הכוונה היא לחברה מקצועית המתמחה בתחום המלגזות, המתחייבת להעניק שירותי תיקונים וחלפים במידת הצורך. באופן כזה תוכלו להיות בטוחים שהתקינות של המלגזה שתרכשו תהיה אינטרס משותף לא רק שלכם אלא גם של הצד המוכר. יש לשים דגש על קבלת אחריות עבור המנוע, הממסרה, המצבר ועוד.

• חשוב ביותר להתאים את היכולות של המלגזה לצרכים שלכם. בין היתר עליכם לבדוק האם בחלל העבודה שבו עתידה המלגזה לעבוד ישנם תנאי שטח מסוימים הדורשים התייחסות מיוחדת כמו לדוגמה, תקרה נמוכה מאוד, רדיוס סיבוב נמוך וכיוצא באלה. מדדו את הגובה שאליו צריכה המלגזה להגיע, בדקו את כושר ההרמה של המלגזה ושימו לב האם הוא מתאים לכם בהתאם לסוג העבודה ועוד.

חשיבות הבדיקה לפני הרכישה

מלגזות למכירה הן במקרים רבים מלגזות שהבעלים הנוכחיים שלהן מעוניין להיפטר מהן כמה שיותר מהר. לכן אין זה פלא שבמקרים רבים ניתן למצוא מלגזות יד שניה הנמכרות במחירים מגוחכים. עם זאת, מחיר נמוך מדי במקרים רבים עשוי לחפות על מכונה לא תקינה. בדיוק כפי שלפני רכישה של רכב פרטי נהוג לקחת את הרכב לבדיקת מוסך, כך גם בכל הקשור למלגזות משומשות – אף פעם אל תרכשו מלגזה משומשת לפני שתערכו לה בדיקה לפני קנייה. במהלך הבדיקה תיבדקנה מערכות החשמל, הגלגלים, מערכת ההרמה, המנוע ועוד אלמנטים נוספים וכך תהיו בטוחים שרכשתם מכונה תקינה ובטיחותית.

תהליך משתלם

גם אם תהליך בחירת מלגזה יד שניה נראה לכם מורכב, הוא לא ממש כזה. חלק מהבדיקות תצטרכו בכל מקרה לבצע גם אם תרכשו מלגזה יד ראשונה, ושאר התהליך הוא קל ופשוט ובעיקר משתלם – החיסכון הניכר בהחלט כדאי. ואם בכל זאת תרגישו שאתם מסתבכים - תמיד יש מומחים בשוק שיכולים לסייע לכם במידת הצורך.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים