כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טרקטורונים למכירה – כיצד נבחר בחוכמה

מעוניינים לצאת בימי שבת לטייל עם ילדים באזורים בהם ניתן לנסוע עם טרקטורונים? זה הזמן ללמוד כיצד מומלץ לרכוש טרקטורון.

24/02/2015
כידוע, החל משנות האלפיים החלו לשטוף את רחבי ישראל טרקטורונים מסוגים שונים, עליהם רוכבים הורים וילדם, בעיקר בני נוער, באזורים עירוניים, חופים ובטבע, בעיקר באזורי חול למיניהם.

מה שבתחילה היה מנת חלקם של קיבוצניקים ומושבניקים, הפך מהר מאוד לכלי הרכב של כולם.

כיום אפשר למצוא שני מקומות עיקריים בהם יש טרקטורונים למכירה. חנויות ייעודיות לכך או חנויות לאופנועים או אופניים. כמובן שניתן למצוא בעוד מקומות כמו אתרי אינטרנט או מוסכים, אך אלו החנויות העיקריות בהן ניתן למצוא ולשם בוודאי תלכו כאשר תחליטו לקנות טרקטורון עבורכם או עבור הילדים שלכם.

כיצד קונים טרקטורון

מאחר וישנם הרבה הצעות של טרקטורונים למכירה, חשוב שנדע מה הדברים החשובים שעל פיהם נרכוש טרקטורון, לפני שנתחיל רק נציע, בשביל שתוכלו לרכב בצורה בטוחה בשטח, רצוי שתנסו קודם לרכב על טרקטורון של חבר, כך תדעו אם זה מתאים לכם, אם אתם שולטים בו ושאתם לא מפחדים. כיום אומנם לא נדרש רישיון מיוחד לכך אך בכל זאת יש צורך שיהיה לכם מעט ניסיון בטרם לפני הרכישה.

אז מה צריך לבדוק לפני שמשלמים ולוקחים את הכלי הזה איתכם הביתה?

ראשית - עלויות – קחו בחשבון שמלבד הרכישה שיכולה להגיע לאלפי שקלים יש גם תחזוקה, תיקונים, ביטוחים, וו גרירה, עגלת גרירה , כל הדברים האלה עולים כסף, הרבה כסף. כדאי לקחת זאת בחשבון.

שנית – גודל – בשוק מוצעים שני סוגי טרקטורונים למכירה מבחינה זו, אחד שמתאים לבן אחד ואחד לשניים. תבחנו מה מתאים לכם, ומה אתם צריכים.

שלוש – אמינות היצרן ואמינות המוכר. מאחר ויש שורה של יצרנים, רצוי שתבחנו האם הדגם שאתם מתעניינים בו, הוא דגם טוב, שזוכה לביקורות טובות, האם יש לו בעיות מוכרות, המלצות. לגבי המוכר, ובכן מאחר ויש לא מעט מקומות שמציעים טרקטורונים למכירה, תבדקו את האמינות של המקום, מה האחריות שמוצעת לכם, איפה הוא מבצע תיקונים, האם זה כולל איש תיקונים שמגיע אליכם הביתה. מוטב לפנות לכמה מקומות על מנת לראות מה המחיר המומלץ ומי נותן לכם את ההצעה הטובה ביותר.

ארבע – סוג הטרקטורון – ישנם שני סוגים עיקריים, אחד לטיולים ופנאי ואחד לספורט. השוני הוא בצורת ההנעה בעוד הראשון מגיע בצורת הנעה 4X4 השני מגיע בצורת הנעה 2X4. סביר להניח שאתם אנשי הטיולים אבל אם אתם מחפשים משהו לרכיבה מהירה, תבחרו בשני.

חמש - התאימו את הטרקטורון ליכולת הרכיבה. אל תבחרו משהו חזק או כבד יותר רק בשביל שיהיה לכם אותו. תבחרו במשהו שמתאים לכם, אחרת אתם עלולים לגלות שקניתם משהו יקר שלא לצורך.שני טיפים אחרונים לפני שאתם מבצעים את הרכישה, הטיפ הראשון- ישנם הרבה טרקטורונים למכירה שהם משומשים, תנסו להימנע מהם כי אתם לא יודעים מה עבר עליהם. תעדיפו לקנות חדשים גם אם הם יקרים יותר. הטיפ השני - תעשו נסיעת מבחן, כמו שהייתם עושים לרכב חדש, רק ככה תדעו מה בדיוק אתם מרגישים עם הכלי.

שיהיה בהצלחה!

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים