כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לפני שיפוץ דירה

שיפוץ הדירה נועד לחדש את המראה שלה, להתאים אותה לרוח ומגמות העיצוב העכשוויות ואולי יותר מכל, להפוך אותה לפונקציונלית ושמישה עבור דיירי הדירה. כדי שהשיפוץ יסתיים ויוכתר כהצלחה, על ההכנות להתבצע בצורה מושכלת ומחושבת למדי. מסיבה זו מצאנו לנכון לספק עבורכם מעט טיפים להכנת הדירה לפני ה"מהפך" הגדול, שצפוי להתממש תוך זמן קצר.

25/02/2015

אבק השיפוצים

אבק השיפוצים אינו מאפשר התנהלות רגילה בתוך הבית בזמן שיפוץ גדול כדי להתמודד עם התופעה, יש להחליט מראש כיצד להתנהל:

לפנות את הדירה

לפנות את הדירה
במקרה זה הדיירים יוצאים מהבית לתקופת השיפוץ. ניתן לפנות גם את תכולת הדירה ולאחסן אותה במחסן תמורת דמי שכירות.

להישאר בדירה

מתאים לשיפוצים שאינם מסיביים. כאשר מדובר בשיפוץ חדר מסוים ניתן להקפיד על סגירת הדלת של אותו חדר או להקים קיר גבס זמני למניעת התפשטות אבק השיפוצים ולהפחית משמעותית את הרעש. חשוב מאוד לעטוף את כל הרהיטים, להעביר את הביגוד לקרטונים ולהגן על מוצרי חשמל וקישוטים. אם קיימת מערכת מיזוג מרכזית בבית, יש לאטום אותה טרם השיפוץ.

שמירה על ניקיון

כאשר עובדים עם חברת שיפוצים איכותית, אחד הדברים המנחים אותה הוא שמירה על ניקיון בכל דרך לאורך כל שלבי השיפוץ. שימוש בשואבי אבק, יריעות ניילון, קירות גבס ועוד, כל אלה עומדים לרשות אנשי המקצוע כדי למנוע את התפשטות הלכלוך והאבק לכל עבר, גם אם המשפחה אינה גרה בבית בתקופת השיפוץ. יש לזכור כי שיפוץ בית ישן אף עשוי ליצור פסולת בניין רבה, שאותה יש לפנות על פי כל הכללים התברואתיים.

תזמון השיפוץ

אומרים שתזמון הוא הכול בחיים ויש בכך מן האמת, במיוחד בכל מה שקשור לביצוע שיפוץ בבית שלכם. יחד עם אנשי המקצוע יש להחליט מתי הזמן הנכון ביותר להתחלת השיפוץ תוך כדי בחינה ריאלית של מועד הסיום המשוער שלו. למשל, יש להתחשב בחופשות הילדים מבית הספר ולהעדיף מועדי חופשות שכן רעש השיפוצים ממש לא הולך לעזור להם ללמוד. שיקול נוסף הוא עונת השנה. בחורף קשה מאוד לבצע איטום של גגות או ריצוף של מרפסות שמש. בנוסף יש להימנע מכניסה לתקופת החגים עם השיפוץ וזאת בשל ימי החופשה הרבים של בעלי המקצוע במועדים אלו כמו גם ההפרעה לשכנים, שיכולה ליצור מרמור, התנגדויות וחוסר נעימות.

כל השיפוצים אצל קבלן אחד

רבים חוששים מביצוע שיפוץ בשל החשש מהלא נודע ואי הוודאות. לכן חשוב לבחור בעבודה עם חברה איכותית, אשר שמה את צרכי ורצון הלקוחות בראש מעייניה. בחברו בחברה המתמחה בביצוע כל עבודות השיפוצים כך שתקבלו מטריה גדולה ומקיפה של כל אנשי המקצוע בניצוחו של קבלן אחד. ערכו תיאום ציפיות מלא עם הקבלן עוד לפני התחלת השיפוץ וצאו לדרך בצורה שקופה ובטוחה לתוצאות מושלמות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים