כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מהם לימודי תקשורת חזותית ומה הם כוללים?

האם תמיד רציתם לדעת כיצד לעצב אתר אינטרנט ברמה גבוהה? מעוניינים לדעת איך לעצב אלבום דיגיטלי מוצלח? החלום שלכם הוא ליצור מיתוג הולם למוצר?

25/02/2015
אם כך, בכל המקרים הללו, מסלול לימודי תקשורת חזותית, הוא בדיוק מה שאתם מחפשים! תקשורת חזותית ככלל, מהווה תחום עולה בעולם שבו אנו חיים כיום. יש לזכור שחלק ניכר מהמסרים שאנו מקבלים כיום הם מסרים ויזואליים לחלוטין, שחלקם לא כוללים כלל טקסט - אנו מקבלים את המסר דרך תמונה, צבע, טקסטורה, גודל, ועוד - כל הדברים הללו נכנסים למעשה לתוך התחום של התקשורת החזותית. כמובן שרוב האנשים לא מכירים את התחום מלידה, ולכן אם אתם רוצים לעסוק בתחום - יש להירשם כמובן למסלול הלימודים המתאים. אז מה הוא כולל, ומה חשוב לדעת עליו?

כל הפרטים על לימודי תקשורת חזותית

מהי מהות הלימודים?

המהות של לימודי תקשורת חזותית הוא בעצם לשלב בין העולם של העיצוב הגרפי והאיור - לבין עולם התקשורת שבו אנו חיים. במסלול הלימודים נחשפים בעצם לקשר בין העברת מסרים ויזואלית, לבין שימוש באמצעים אומנותיים שונים. לומדים כיצד אנו מגיבים למראות מסוגים שונים, איך מעצבים בצורה נכונה מוצרים, איך מעבירים מסרים ויזואליים, איך לתת מענה ללקוחות שדורשים עיצוב כזה או אחר - וכמובן שרוכשים כלים פרקטיים רבים בתחום העיצוב הגרפי - החל מעבודות עם תכונות מתקדמות, דרך עיצוב אלבום דיגיטלי, ועד להבנה של חווית המשתמש בעודו עושה שימוש במוצר שעיצבתם.

איזה סוג של מסלול אתם בוחרים?

בהכללה, ישנם שני מסלולים אפשריים ללימודי תקשורת חזותית בישראל - המסלול של לימודי תעודה, והמסלול האקדמי לתואר ראשון. כמובן שהמסלול לתואר ראשון הוא מסלול שכולל הרבה יותר חומרים, והתואר עצמו נחשב ליוקרתי יותר. עם זאת במקרים רבים, גם לימודי התעודה יכולים להספיק - בפרט אם יש לכם משרה ספציפית שאתם מחפשים, ואתם מעוניינים להתמחות בתחום ספציפי של תקשורת חזותית. אם יש לכם חזון להתקדם יותר בתחום, להשתלב בעמדות ניהול וכיו"ב - אפשר שהמסלול האקדמי לתואר ראשון, הוא המסלול המומלץ יותר, ויש לבחון כל מקרה לגופו.

היכן עובדים בהמשך?

יש לציין שהבוגרים של לימודי התקשורת החזותית יכולים להשתלב במגוון מקומות! אחרי שרכשתם כלים לעיצוב של אלבום דיגיטלי, הפקת פרסומות, העברת מסרים ויצירת מיתוג, תוכלו להשתלב בין היתר כארט דירקרטורים בחברות פרסום, תוכלו לעבוד באולפני הטלוויזיה, תוכלו לעבוד בחברות בתחום האינטרנט שבונות ומעצבות אתרים ועוסקות בתחום של מיתוג מקוון, וכמובן שתוכלו להיות מעורבים בתהליכי הפוסט פרודקשן בעולם המדיה.

התחום שלא מפסיק לקרוץ לכם!

אם לסכם, הרי שעולם התקשורת החזותית הוא עולם מרתק, שהשפעתו על החיים שלנו היא פשוט אדירה. אי אפשר להתעלם מהעובדה שהעולם שלנו נראה אחרת לחלוטין - אך ורק בזכות מומחי התקשורת החזותית שמתמחים בהעברת מסרים חכמה ומתוחכמת. אתם מוזמנים להצטרף כמובן למשפחה, ולהתחיל במסלול הלימודים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים