כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם זה משתלם וכדאי לרכוש בגדי תינוקות מיד שניה

הורים רבים מעוניינים להשקיע כמה שיותר בביגוד של הילדים שלהם, אפילו בגיל קטן. זה כמובן רצון שהוא טבעי לגמרי - מי מאתנו לא ירצה שהילד שלו יתלבש יפה?

26/02/2015
לכן, רבים הם ההורים אשר משקיעים ברכישה של בגדי תינוקות מעוצבים, שכן אפילו בגיל קטן מאד - הילד צריך להיראות נהדר. אולם, כמובן שיש כאן עניין שחשוב להתייחס אליו - המחיר של הבגדים איננו נמוך בכלל, ובהתחשב בקצב הגדילה של התינוק, זה מרגיש לעתים כמו הוצאה מנופחת מאד. הפתרון כאן, הוא לפנות לאפיק של רכישת בגדי תינוקות מעוצבים מיד שניה. אולם, האם זה באמת משתלם? האם זה כדאי? ואיך יודעים במה לבחור? הנה כמה טיפים והצעות לבחינת האפשרויות שעומדות בפניכם.

אז לקנות חדש או יד שניה?

שיקול המחיר

קודם כל, אין ספק שלמחיר יש כאן שיקול מכריע במיוחד בבחירת הבגדים המתאימים. לעתים קרובות אתם תגלו שהמחיר של בגדי תינוקות מעוצבים שהם יד שניה, יהיה נמוך ב50% ואף יותר, מהמחיר של אותם בגדים בדיוק, אלא שההבדל היחיד הוא שהקבוצה השנייה היא של בגדים חדשים. מאחר שלעתים קרובות קשה בכלל להבחין האם מדובר על בגדים חדשים או ישנים - ברור שמבחינתכם במקרים הללו, מדובר על רכישה משתלמת במיוחד שתאפשר לכם ליהנות ממוצר איכותי במחיר מופחת.

מצבו של הבגד

הצד השני שתמיד יש לבחון, הוא מצבו של הבגד. יש לזכור שתינוקות באופן טבעי, נוטים יותר ללכלך את הבגדים שלהם, ואלו גם בגדים שעוברים הרבה יותר כביסות עקב כך. לכן, כשאתם בוחרים בבגדים המעוצבים, במידה והם מיד שניה כדאי לבדוק אותם היטב. יש לבחון ממש את איכות הבד, לגעת בו ולמשש אות ולנסות למתוח מעט את החולצה (לא בכוח). זה יאפשר לכם להבחין האם מדובר על בד שהוא כבר ישן ודהוי, שעבר כביסות רבות, ומכאן שאפילו במחיר מופחת - זוהי לא בהכרח רכישה משתלמת במיוחד.

הגורם שמוכר את הבגדים

עוד הביט שתמיד חובה להתייחס אליו, הוא באשר לגורם שמוכר את הבגדים. במידה ומדובר על בגדי תינוקות שהם חדשים לחלוטין, כמעט ואין בעיה - המוכרים הם תמיד חנויות מוכרות מאד, יש אפשרות להחזיר את הבגדים אם התגלתה בעיה, ותמיד יש כתובת. השוק של בגדי יד שניה באופן כללי הוא שוק מעט יותר מורכב, ולא תמיד יש אפשרות להחזיר את הבגד. לכן חובה לפנות במקרים הללו לחנויות גדולות ומוכרות, ולהעדיף שלא לקנות את הבגדים הללו מאנשים פרטיים. במקרים הללו לא תהיה לכם כתובת לפנות אליה. אולם כשקונים בגדים יד שניה מחנות - זה זהה לגמרי למצב של רכישת בגדי תינוקות חדשים.

אז מה זה אומר לסיכום?

לסיכום, יש תמיד לבחון כל מקרה לגופו כמובן, וזה תלוי בלא מעט גורמים. עם זאת בהכללה, בוודאי שאין לפסול את הרעיון על הסף, ושווה בהחלט לבחון אותו!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים