כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מדוע מומלץ ללמוד פיתוח אפליקציות

כולנו משתמשים באפליקציות רבות בטלפונים ובמכשירי הטאבלט שלנו בחיי היום-יום השגרתיים שלנו, אך חשוב להבין במדויק במה מדובר.

26/02/2015
אפליקציה היא לא תוכנה ייחודית למכשירים ניידים, אם כי כיום כשמדברים על אפליקציות מתכוונים בעיקר לעולם הסלולר ומכשירי הטאבלט. אפליקציית מובייל היא יישום מחשב שמיועד לשימוש בטלפונים חכמים ומחשבי טאבלט, ואת מרבית האפליקציות אנחנו מוצאים דרך קישור ישיר של חברות אלה – App Store של מכשירי אפל, Google Play של מכשירי האנדרואיד הם הידועים ביותר בתחום זה
עולם פיתוח האפליקציות הוא עולם עשיר שמייצר הזדמנויות רבות לכל מי שיש לו מעט ידע בפיתוח אפליקציות סלולאריות ורעיון טוב. כך למשל, רעיון פשוט ומשחק אינטרנט ארוך שנים כמו הקאנדי קראש הפך למשחק הפופולארי ביותר בעולם בשנים שעברו – עם חזות אטרקטיבית והתאמה למגע מכשירים סלולאריים. אם אתם רוצים להשתלב בעולם זה, יש לכם רעיון לאפליקציה שיכולה גם היא לתפוס וכל מה שאתם צריכים הוא ידע טכני – לימודי פיתוח אפליקציות זה בדיוק מה שחסר לכם להשלמת הפאזל.
במרבית המסלולים של לימודי פיתוח אפליקציות מתמקדים בהיבטים הטכניים ובכלי התכנות הרלוונטיים – וכל מה שנשאר לכם לעשות הוא להשלים את הרעיון ולעשות בעצמכם את האקזיט הנכסף. אם אתם לא מאמינים – תשאלו את המפתחים הישראליים של אפליקציית waze, שנרכשה על ידי חברת גוגל בכמעט מיליארד דולרים והפכה לאפליקציית הניווט השנייה בפופולאריות בעולם

לימודי פיתוח אפליקציות – מה לומדים?

• במסגרת לימודי פיתוח אפליקציות מתמקדים בכלים הטכניים הנחוצים לתכנות אפליקציות מובייל – פיתוח אפליקציות web באמצעות כלים כמו HTML, CSS ו-JavaScript, פיתוח אפליקציות לסמארטפונים באמצעות HTML 5.0, ובחלק מהמקרים גם מיקוד באפליקציות בהיבט של מערכת iOS (אפל) או אנדרואיד.
• במסגרת לימודים בתחום פיתוח האפליקציות, אנחנו צריכים להתמקד גם במעשי ולא רק בעיוני. לכן בכל מסגרות הלימוד והמכללות השונות מתמקדים גם בפיתוח אפליקציות מעשי במסגרת פרויקטים שונים להגשה.
• לימודים בתחום פיתוח האפליקציות ניתן למצוא בכמה וכמה מוסדות לימוד שונים בארץ – בכל מכללה במיקוד טכנולוגי ניתן למצוא קורס כזה או אחר בתחום זה. ניתן למצוא גם לימודי ערב למי שמעוניין לשלב את לימודי פיתוח האפליקציות עם מסגרת של עבודה או משפחה

ללמוד פיתוח אפליקציות ולהשתלב בענף ההייטק המוביל של ימינו ושל עתידנו

אפליקציות הן לא רק ההווה, אפליקציות הן בעיקר העתיד של ענף ההייטק בארץ ובעולם. באירופה נוספים מדי שנה כחצי מיליון מקומות עבודה בתחום פיתוח האפליקציות, ובישראל מדובר בענף ההייטק בו מתמקדים הכי הרבה סטארטאפים חדשים מדי שנה. אם היה לכם ספק, הסירו כל ספק – כי לימודי פיתוח אפליקציות הם המפתח שיפתח לכם את השער לעולם ההייטק הפופולארי ביותר כיום ובעתיד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים