כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חברת הסעות לבעלי חיים? כן, יש דבר כזה!

כולנו נתקלנו בשירותי הסעות רגילים ושגרתיים כמו הסעות ילדים, הסעות לאנשים בעלי מוגבלויות, הסעות מיוחדות בהזמנה אישית ועוד. רבים לא יודעים שניתן להזמין את שירותיה של חברת הסעות גם עבור בעלי החיים האהובים עליכם. במאמר זה נפרט את השירותים השונים הניתנים על ידי חברות הסעות שונות בהקשר של בעלי חיים בתקווה שפירוט זה ייתן לכם רעיונות שימושיים לעתיד.

01/03/2015

הסעות בעלי חיים לווטרינר

כשאחד מבני המשפחה לוקה במצב בריאותי חמור הדורש טיפול מיידי, הפעולות הנדרשות הן די ברורות: מתקשרים לשירותי אמבולנס ומסיעים את הנפגע במהירות האפשרית לבית החולים. ומה עושים אם הכלב או החתול הביתי שלנו נתקף במחלה מוזרה או נפצע באורח אנוש בבית או בקרבתו? חברת הסעות איכותית ונאמנה תהיה זמינה עבורכם 24/7 במקרי חירום שבהם הכלב או החתול שלכם זקוקים להסעה דחופה אל הווטרינר. גם במקרים שבהם ההסעה אינה דחופה, שירותיהם של מסיעים מקצועיים יכולים להקל עליכם את המלאכה ולהשאיר אתכם פנויים ללוות את חיית המחמד שלכם בדרך אל הווטרינר מבלי שתצטרכו לנהוג ברכב ולטפל בבעל החיים בו זמנית.

הסעות לשדה התעופה

הסעות לשדה התעופה
טסים לחו"ל? בוודאי כבר השתגעתם מכל הסידורים וההכנות שלפני הטיסה. שירותיהם של מסיעים מקצועיים יכולים לסייע לכם מאוד בכל הנוגע להגעה לשדה התעופה ולחזרה ממנו. ניתן להזמין שירותי הסעות לנתב"ג לכם ולחיות המחמד המטיילות איתכם, ולחסוך מעצמכם את כאב הראש של חניה לטווח ארוך או של סידורי הסעה מייגעים ולא נוחים. בין אם חברת ההסעות דואגת לסידורי ההגעה שלכם יחד עם חיית המחמד, ובין אם אתם בוחרים להגיע באופן עצמאי ונפרד מבעל החיים האהוב שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שההגעה אל נמל התעופה תהיה קלה ויעילה עבורכם ועבור חיית המחמד שלכם.

הסעות חריגות במקרים של פטירה

במקרים קיצוניים של פטירה, בהם עולה הצורך להוביל את חיית המחמד האהובה שלכם לבית הקברות לצורך מנוחת עולמים, ניתן להיעזר בשירותיה של חברת הסעות שתדאג לסידורי ההגעה הנדרשים בצורה מכובדת והולמת, כיאה לחיית מחמד אהובה ולמשפחה אוהבת. ניתן להגיע באותו הרכב עם החיה שלכם לבית הקברות או להזמין הסעה נפרדת עבור חיית המחמד המובלת לקבורה.

חברת הסעות נאמנה וזמינה

אחד הדגשים החשובים בבחירת חברת הסעות לבעלי החיים שלכם הוא נאמנות וזמינות מלאה. אם אתם צריכים הובלה דחופה לווטרינר, או למטרות קבורה, אתם לא יכולים להיות תלויים בחסדיהם של לוחות זמנים לא מקצועיים של חברות חובבניות. לפעמים מדובר במקרים של חיים ומוות שבהם הזמן משחק תפקיד קריטי. בדיוק כפי שלא תבחרו אמבולנס שמגיע מתי שבא לו, כך לא תוכלו לבחור בשירותי הסעות לא מקצועיים שמאחרים בזמנים ולא יכולים להתחייב על הגעה מיידית.

כמובן שהשירות והיחס האישי, המחיר, והשירותים הנוספים המוצעים לכם על ידי חברת ההסעות שעמה אתם בוחרים לבצע את ההתקשרות הם מרכיבים נוספים וחשובים המשפיעים רבות על בחירת החברה עצמה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים