כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כך תחסכו בהוצאות בדירה השכורה

עברתם לדירה שכורה ואתם רוצים לחסוך בהוצאות? כדאי שתדעו שיש היום הרבה דרכים לעשות את זה. קודם כל, נצלו את המעבר והיפטרו מהציוד המיותר שתופס מקום.

16/03/2015
כך תוכלו לנצל היטב את פתרונות האחסון הקיימים ולהימנע מהצורך ברכישת ארונות או רהיטים חדשים. שנית, הגדירו את הצרכים שלכם בצורה מסודרת. הכינו רשימה של הרגלים ובדקו מה ההוצאות המיותרות בהן אתם נושאים. אם אתם עוברים דירה בזוג, זכרו להתייעץ אחד עם השני ואל תתביישו לערב גם חברים ובני משפחה.
ברמה המעשית, תוכלו לחסוך בהוצאות בדירה שכורה אם תשוו בין נותני שירותים. מעבר דירה הוא הזדמנות מצוינת להחליף ספק אינטרנט ותקשורת. בקשו הצעות מחיר ובדקו האם יש הטבות שאתם זכאים להן. צרו קשר עם נציגי הרשות המקומית, התעניינו מול בעל הדירה השכורה לגבי עלויות הארנונה והחשמל והישארו עם אצבע על הדופק.

עידן פלוס, צמצום צריכה וקניות באינטרנט

הנה עוד כמה דרכים לחסוך בהוצאות בדירה השכורה:

א. עידן פלוס

נמאס לכם לשלם מאות שקלים בחודש לחברת הכבלים או הלווין? תאמו התקנה של עידן פלוס. זהו מערך שידור קרקעי דיגיטלי לשידורי טלוויזיה הכולל את כל הערוצים הפתוחים. החיבור לעידן פלוס חופשי, בעלות חד פעמית וללא דמי מנוי.

ב. צמצום צריכה

הדירה השכורה היא ההזדמנות שלכם לצמצם את הצריכה המיותרת. חסכו בהוצאות על רכישת פריטים, העדיפו יד שנייה על פני מוצרים חדשים ותנו עדיפות לאוכל ביתי מול הזמנת משלוחים.

ג. קניות באינטרנט

בחרו דירה אליה תוכלו להזמין קניות באינטרנט. במהרה תגלו חיסכון של מאות שקלים בחודש על קניות שגרתיות של מוצרי מזון, טואלטיקה, ניקיון ועוד.
לסיכום, חיסכון בהוצאות בדירה השכורה תלוי בכם לא פחות מאשר בנותני השירותים. החליטו על תקופת חיסכון ועמדו בהתחייבויות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים