כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רוצים לעצב את הגינה המושלמת לילדים שלכם?

הצלחתם להשקיע ולגור בבית שיש בו גינה מקסימה, וזה כמובן מקום נהדר עבור הילדים שלכם לשחק ולבלות, כמעט בכל חודשי השנה, למעט הימים הקרים והגשומים. כמובן שזה מעלה את השאלה, איך בכלל לעצב את הגינה המושלמת עבורם.

22/03/2015
יש כידוע לא מעט אפשרויות בעיצוב הגינה, ויש כמה וכמה דברים שכדאי לשקול כשאתם באים לתכנן את הגינה. אל תשכחו שהילדים הם אלו שמצד אחד יבלו רוב הזמן בגינה - אבל כמובן שמעת לעת אתם גם תרצו לארח את חבריכם בגינה, ולכן עליכם למצוא את השילוב המושלם בין הגינה שתשמש את הילדים - לבין המקום שבו אתם תוכלו לארח. אז מהן הנקודות שבהן צריך להתחשב?

כל הדברים שאפשר לשים בגינה לילדים

● התקינו ארגז חול

לילדים עד גילאי 6-7, אפשר להתקין ארגז חול שיהיה בפינת הגינה. כך, יש להם פינה מוגדרת שבה הם יכולים לשחק כמה שהם רוצים. אפשר להציב בארגז החול כמובן צעצועים שונים, כלי חפירה, ועוד. תתפלאו לגלות כמה שעות הילדים יכולים לבלות שם. אל תשכחו שכשהילדים יוצאים מארגז החול עליהם לנער היטב את הנעליים שלהם, לפני שהם נכנסים לבית. היתרון הוא כמובן שאפשר להציב את ארגז החול באחת הפינות - כשהמרכז של הגינה שמור לאירוח.

● התקינו בית מעץ

עוד אפשרות נהדרת לתוספת מדהימה לגינה, היא לבנות בית מעץ עבור הילדים שלכם. כמובן שבשביל בית מעץ - רצוי שיהיה עץ, ויש לבחור בעץ שיהיה מספיק יציב לצורך כך. אפשר לבנות עבורם סולם שיאפשר להם טיפוס, ולבנות בית מקסים שבו הם יוכלו לשבת, לנוח, לקרוא, לארח חברים ואפילו ללמוד. גם כאן יש יתרון כפול - הילדים כמובן ייהנו מכל רגע שבו הם שוהים מבית העץ, אך מבחינתכם הוא כלל לא תופס מקום! הוא הרי נמצא על העץ, ורוב שטח הגינה מתאים לאירוח.

● רכשו מתנפחים למכירה

עוד אפשרות היא לפנות לגורם שמציע לכם מגוון רחב של מתקנים מתנפחים למכירה. אפשר להציב במרכז הגינה טרמפולינה גדולה, מתקני ג'ימבורי, בריכת כדורים, ועוד סוגי מתקנים מתנפחים למכירה שהילדים שלכם אוהבים, בהתאם לגיל שלהם. שימו לב שאחד מהיתרונות המשמעותיים כאן הוא שמדבור כאמור על מתקנים מתנפחים למכירה. כלומר - אלו מתקנים שמבוססים על אוויר שממלאים בהם. זה אומר שאם כעת מגיעים אורחים, אפשר להוציא את האוויר מהמתקנים, לקפל ולהניח בצד והגינה מוכנה לאירוח. כשהאורחים הולכים, כמובן שממלאים את המתקן מחדש באוויר.

יש עוד לא מעט אפשרויות!

כמובן שאלו לא האפשרויות היחידות לעיצוב ותכנון של הגינה המושלמת לילדים שלכם, ויש עוד לא מעט אפשרויות שאתם יכולים ליישם. כך למשל אפשר לבחור להציב משטחי ספוגית שיאפשרו לילדים לרוץ ולהוציא אנרגיה, אפשר להציב מתקן שעשועים קטן, ויש עוד לא מעט אפשרויות. אל תשכחו כמובן גם לשאול את הילדים שלכם מה הם רוצים - כדי שההתאמה תהיה מושלמת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים