כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מישהו צופה בך...

כולנו מכירים את סרטי הבלשים המפורסמים שבהם מצולמות תמונות של מושא החקירה באישון לילה. לפעמים זו תהיה עוזרת בית המצולמת במטבח שבו היא מבשלת בשעות היום, או בסלון, כשהיא שומרת על הילדים של הלקוח שלה, ולפעמים מדובר דווקא בבעל הבית שהסתבך בצרות, שמעלים מידע, או שמהווה סיכון לאויבים שלו. במאמר שלפניכם נשפוך קצת אור על הנושא, וננסה להביא מקרים ודוגמאות למקרים שבהם ייתכן כי חוקר פרטי צופה בנו, גם כאשר אנו נמצאים בין ארבע קירות הבית.

26/03/2015

חוקר פרטי שעוקב אחר בעל הבית

חוקר פרטי שעוקב אחר בעל הבית
לא אחת קורה שעוזרות ומטפלות העובדות עבור לקוחות מפורסמים, עשירים או עסוקים במיוחד, נחשפות למקרים שונים ומשונים הקשורים ללקוח שלהם. לא משנה מה הסיבה, לא אחת ולא פעמיים הוכחו מקרים שבהם עוזרות ומטפלות שהיו קשורות לאנשים שנמצאו תחת מעקב וחקירה פרטית נמצאו בלב העניינים ובלב מוקד החקירה, בין אם באמצעות קשר ישיר ובין אם באמצעות קשר עקיף, סתם כי הן היו במקום.

עוזרת או מטפלת? גם את חשופה לחקירה

אם הלקוח שלך מושך את תשומת ליבו של חוקר פרטי כזה או אחר, את יכולה להיות בטוחה שגם את לא ממש רחוקה מעין המצלמה, נהפוך הוא, את ממש במרכזה. לפעמים אנשים בעלי השפעה נמצאים במוקדן של חקירות בנושאי בגידות, והחשד הסביר הוא שהמטפלת או העוזרת קשורה לנושא. במקרים אחרים, מדובר בהעלמת מסים, כספים או מידע, פעמים רבות באמצעות העוזרת או המטפלת של הבית, ופעמים רבות אף ללא ידיעתה. לא משנה מהו המקרה, בוודאי ובוודאי שגם את חשופה לחקירה, ועין המצלמה ואוזנו החוקרת של החוקר הממונה על החקירה יעקבו גם אחריך.

ויכול להיות שהחקירה בכלל מכוונת אלייך

במקרים אחרים ייתכן ומושא החקירה הוא את – המטפלת או העוזרת שנמצאת רוב שעות היום במקום העבודה שהוא משק הבית של הלקוח שלך. בין אם יש לך סיבה להיות חשופה לחקירה, ובין אם לאו, תמיד קיים החשד הסביר שייתכן ומדובר בחקירה המכוונת אלייך. הורים רבים שחרדים לגורל ילדיהם נוהגים לעקוב אחר המטפלות באמצעות מצלמות נסתרות כדי לוודא שילדיהם אינם מקבלים יחס לא ראוי.

כיצד נוכל לדעת אם עוקבים אחרינו?

במרבית המקרים שבהם החקירה נערכת על ידי חוקר פרטי מנוסה ודיסקרטי, כמעט שלא ניתן לדעת שאתם במרכזה של חקירה. מקרה שכזה הוא דיסקרטי וסודי, מכיוון שמרכיבים רבים בו עשויים להשפיע על תהליך החקירה, ולשבש או להטות ראיות.

עם זאת, ניתן לשים לב למקרים פשוטים שבהם חקירה דיסקרטית קצת פחות מתחילה לעורר את חשדכם. ראשית, שימו לב למכוניות שעוקבות אחריכם לאחר שאתם מסיימים את העבודה, או כשאתם מגיעים אל העבודה. שנית, אם אתם חושדים כי עוקבים אחריכם, סביר להניח שמכשיר הטלפון שלכם מצותת, כך שיש לשים לב למידע שאותו אתם מוסרים דרך מכשיר הטלפון.

נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון היא מכשירי ציתות המושתלים בבית. ברוב המקרים, מכשירי ציתות מרמת איכות בינונית ומטה ניתנים לגילוי על ידי מגלה תדרים פשוט שאותו ניתן להזמין ברשת האינטרנט.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים