כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב המרפסת תוך שימוש בדשא סינטטי

אחד הטרנדים הבולטים כיום בעיצוב מרפסות הינו השימוש בדשא סינטטי.

29/03/2015
דשא סינטטי עשוי מחומרים פלסטיים שונים והוא יכול להתאים למרפסות של בתים פרטיים, חנויות, עסקים ומשרדים. במקום לוותר על מראה ירוק, טבעי ואחיד, ניתן כיום לגלם את כל התכונות של דשא גם במרפסות פתוחות וסגורות:

א. חיסכון במים – היתרון העיקרי של דשא סינטטי למרפסת הוא חיסכון במים. דשא סינטטי אינו דורש שום סוג של השקיה. הוא מותקן לפי בחירת הלקוח בתוך זמן קצר וניתן ליהנות ממנו לאורך שנים.

ב. קור וחושך – החומרים הפלסטיים מהם מייצרים דשא סינטטי אדישים לחלוטין לקור ולחושך. המשמעות היא שמדובר על פתרון יעיל למקומות בהם קשה להצמיח דשא טבעי, כגון מקומות קרים וחשוכים. מעבר לכך, יש כיום דגמי דשא סינטטי עמידים לקור.

ג. תחזוקה – בעלי מרפסות המעוניינים לכסות שטח קטן או גדול באמצעות דשא סינטטי אינם נדרשים לבצע תחזוקה. דשא סינטטי אינו דורש כיסוח, דישון, ריסוס או הדברה. אלו משטחי דשא ידידותיים לסביבה המהווים אלטרנטיבה לשימוש בחומרים מזהמים.

ד. שחיקה – דשא טבעי דורש טיפול וזריעה מחדש אחת לתקופה מסוימת. לעומתו, דשא סינטטי למרפסת אינו נשחק. אפשר לשחק עליו עם הילדים ולשלב אותו בהצלחה עם ריהוט גן.

איך בוחרים דשא סינטטי למרפסת?

מי שרוצה ליהנות מהיתרונות של דשא סינטטי צריך להכיר את ההבדלים בין הסוגים השונים. יש סוגי דשא המיועדים למשטחים גדולים כמו חצרות, מגרשי משחקים או גגות, לעומת סוגים המיועדים למרפסות קטנות. חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שבוחרים דשא ולבדוק את איכותו. יש להתרשם מהמפרט של הדשא, לברר לגבי עובי הסיבים ולהתעניין לגבי הוצאות התקנה ואחריות.

לסיכום, דשא סינטטי מבטיח ומקיים יתרונות משמעותיים עבור בעלי מרפסות בכל רחבי הארץ. הוא חסכוני, נוח, יעיל ועמיד וניתן לנצל אותו לשורה ארוכה של צרכים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים