כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

השוואת מחירים לפני רכישת ביטוח רכב

מעוניינים לבטח את הרכב שלכם? אל תעשו שום דבר לפני שאתם משווים מחירים. יש היום הרבה מאוד חברות וסוכנים המציעים פוליסות ביטוח לרכב שלכם, ולפני שאתם חותמים על אחת מהן, חשוב שתקראו את האותיות הקטנות, כי שם אלוהים, וגם ההגנה על החיים שלכם, נמצאים. לפניכם כל מה שחשוב לדעת רגע לפני החתימה, כשכלל האצבע שלפיו חשוב לפעול הוא: השוואה.

01/04/2015

השוואת ביטוח רכב – הכול כולל הכול

ביטוח רכב הוא בעצם מסמך, המפרט בצורה מדויקת מה אתם זכאים לקבל בכל מקרה של תקלה ברכב, מכל סיבה שהיא, כולל, לא עלינו, תאונת דרכים. הביטוח נחלק לשניים: ביטוח חובה וביטוח מקיף.

• ביטוח חובה

• ביטוח חובה
ביטוח שכל מי שברשותו רכב חייב לרכוש על פי החוק. ביטוח זה מכסה רק נזקי גוף שנגרמים בשל תאונת דרכים, הן לנהג, הן למי שנסע עמו ברכב והן לאנשים שנפגעו על ידי הרכב המבוטח. עלות ביטוח החובה נקבעת על פי מאפייני הרכב (עם / בלי כרית אוויר, נפח המנוע וכד') ומאפייני הנהג (גיל הנהג הצעיר ביותר, ותק הרישיון, האם היו לו תביעות או שלילות רישיון בשנים האחרונות ועוד).

• ביטוח מקיף

ביטוח שכולל שלל נזקים שיכולים להיגרם לרכב, ביניהם נזקי תאונה, נזקי שריפה וגם נזקי גניבה. ביטוח זה כולל ברוב המקרים גם ביטוח צד ג' – השתתפות של חברת הביטוח גם במתן פיצוי על נזק שנגרם על ידי רכבו של המבוטח לרכב אחר. מומלץ מאוד לבטח כל רכב גם בביטוח חובה וגם בביטוח מקיף שכולל ביטוח צד ג', על מנת להבטיח שכל המקרים מכוסים. אחרי הכול, במקרה של רכב שאינו מבוטח ההוצאות של בעליו תהיינה הרבה יותר גבוהות, שכן יהיה עליו לשלם אותן במלואן, ללא השתתפות חברת הביטוח.

איך עושים השוואת ביטוח רכב?

באחת משתי הדרכים הבאות:
בדרך הישנה והטובה – אפשר להתקשר למספר חברות המציעות ביטוח רכב ולבקש הצעת מחיר ספציפית עבור הרכב שלכם ובהתאם למאפיינים האישיים שלכם.

בדרך המודרנית החדשה והפשוטה – יש היום הרבה מאוד אתרי אינטרנט המספקים לכם את האפשרות להכניס את כל הפרטים הרלוונטיים ולקבל פניות ממספר חברות ביטוח רכב שישמחו לתת לכם הצעת מחיר המתאימה באופן מדויק לצרכים שלכם. לדוגמא אנשים שרוצים לעשות השוואת ביטוח חובה, מזינים את הפרטים האישיים שלהם כגון גיל, מין, היסטוריית תאונות, ותק נהיגה ועוד לצד המאפיינים של הרכב ובכך מקבלים הצעות מדויקות יחסית לגבי מחירי הפוליסות השונות.

קבלו הצעות מחיר שונות

ביטוח רכב, או לפחות ביטוח החובה, הוא, ממש כשמו – בגדר חובה על כל מי שברשותו רכב. למרות זאת, בגלל העובדה שיש היום הרבה מאוד חברות שמציעות את השירות הזה, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב ולבחור בהצעה שמצד אחד מספקת את כל מה שצריך על מנת לבטח את הרכב ואתכם, ומצד שני לא גוררת אתכם להוצאות מיותרות.
לאור כל זאת, מומלץ מאוד לבצע השוואת ביטוחי רכבים, לקבל מספר הצעות מחיר ולבחור בזאת שעונה על כל הדרישות שלכם – במחיר סביר.

מאחלים לכם הרבה בהצלחה ושתהיה לכם נסיעה טובה ובטוחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים