כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מחירון רכב

קונים רכב או מוכרים רכב ולא יודעים כמה לשלם או כמה לדרוש? מדריך מחירוני הרכב של madas

11/09/2008
מחירון רכב משמש לצורך קניית רכב או מכירת רכב והוא אמור להראות את מחיר השוק בהתאם לסוג הרכב אותו אתם מבקשים לקנות. ישנם נתונים שונים שמשפיעים על מחיר הרכב החל משנתון, דגם, ק"מ התוספות שיש ברכב ועוד. למרות שכל אותם נתונים נמצאים בידכם עדיין ישנו קושי במציאת "המחיר הנכון" של הרכב שישנם הרבה מאפיינים שלא תמיד קל לשכלל אותם באופן מדויק על מחיר הרכב, כגון שריטות או מי היו הבעלים הקודמים של הרכב ועוד. מספר גופים ואנשים מנסים להתמודד עם הקשיים האלה ולהציב מחירון רכב אחיד. אולם כל גוף/אדם והמחירון שלו ולכל מחירון עולם מחירים שונה משל המחירון המתחרה. לרשותכם אתר madas אסף וערך אינדקס של מחירוני הרכב המובילים בתחום כולל הסבר על כל מחירון וקישור אליו. לאחר בדיקה השוואתית בין מחירי הרכב השונים תוכלו למצוא רכב למכירה או למכור את הרכב שלכם על פי מחיר המחירון בלוח רכב madas.

מחירון רכב הגה

מחירון הגה מתייחס לעובדה שרוב מכוניות יד שניה שנמכרות בישראל אינן היו בבעלות פרטית בעבר אלא של חברת ליסינג או של חברה להשכרת רכב. לכן מחירון רכב "הגה" מאפשר הצגת מחיר הן כבעלות קודמת פרטית והן כבעלות קודמת של הרכב כבעלות של חברת ליסינג או חברה מוסדית. למחירון מצורף מחשבון המאפשר להוסיף או להחסיר את מאפייני הרכב כגון מספר ק"מ, מזגן, חלונות חשמל ומאפיינים נוספים של הרכב. מחירי המחירון נשענים על מחיר מכונית חדשה ושכלול נתונים שהתווספו במגזין "הגה" מחברות טרייד-אין, לוחות רכב ומחוות דעת של עורכי מחירון הרכב.

מחירון רכב דיסקברי

מחירון רכב דיסקברי בדומה לזה של מחירון "הגה", מראה את המחיר המומלץ על ידם של מכוניות יד שניה בבעלות פרטית אולם מקשר ללחיצה על מחשבון המחשב את היסטוריית הרכב ובכך מאפשר להכניס כמאפיינים המשפיעים על המחיר את הבעלות המקורית של הרכב אם היא של חברה להשכרת רכב או של חברת ליסינג ועוד. המחירון מתעדכן בהתאם לשינויים החודשיים הקיימים בתחום שוק הרכב בישראל. דברים נוספים אשר משפיעים על מחירון רכב דיסקברי הם המידע שמתקבל מחברות השכרת רכב ומחברות טרייד-אין וליסינג. דבר זה מתווסף לזמן הממוצע שלוקח למכור מכונית מדגם מסוים מרגע שהיא מוצעת למכירה ועד שהיא אכן נמכרת.

מחירון לוי יצחק

לוי יצחק שמאי רכב וכותב המחירון היווה במשך שנים את הסמכות העיקרית למחירי הרכב בישראל. המחירון מתעדכן בתחילת כל חודש ונותן את המלצותיו של לוי יצחק. להבדיל ממחירוני רכב אחרים שנמצאים באינטרנט מחירון לוי יצחק הוא בתשלום. לא ניתן לראות את המלצותיו בתחום זה אלא רק לקנות מנוי לשימוש במחירון. מצד אחד לוי יצחק הוא מחירון בעל סמכות אולם בעידן האינטרנט בו ישנם מגוון מחירוני רכב ניתן למצוא את המידע בחינם.

מחיר השוק - המחיר האמיתי

אז מה עושים עם כל המחירונים השונים ואיך יודעים איזה מהם הוא הנכון והמדויק? בעבר שהיה בשוק רק מחירון הרכב של יצחק לוי אז היה יותר קל. אולם כעת מעודף מחירונים וממאפיינים שונים שמשפיעים על מחיר הרכב מתקבלים הבדלים בין מחירוני הרכב השונים. המלצת אתר madas זה פשוט לבדוק מה המחיר שאנשים מבקשים עבור סוג הרכב אותו אתם מעוניינים לקנות או למכור. בוודאי חלקם נשענו על מחירון כזה או אחר ועל פי עריכת הממוצע של המחירים שאנשים מבקשים עבור הרכב שלהם ניתן למוד את שווי הרכב שאתם מבקשים למכור או לקנות. לצורך מדגם אמיתי ריכזנו לכם באתר madas את כל הרכבים מכל הלוחות המובילים בשוק מה שיהפוך את בדיקת שווי ומחיר השוק למקיפה ביותר. בנוסף ניתן למצוא חינם באתר madas חוזה למכירת רכב אשר ניתן להדפסה ויוכל לשמש אתכם בעת כתיבת החוזה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים