כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מהם הטרנדים החדשים בעיצוב השיש במטבח?

סקירת טרנדים לוהטים בעיצובי שיש למטבחי 2015

12/04/2015
כמעט בכל מטבח שאתם תבקרו בו, תוכלו למצאו את השיש. המזנון יהיה מורכב לרוב משיש, משום שמדובר פשוט על חומר מעולה לסביבת המטבח. השיש עצמו איננו רגיש לשינויי טמפרטורות - וגם בתנאים של קור או חום הוא שומר על צורתו. השיש כמעט ואיננו נסדק ואיננו מתפורר, וחשוב מכך - גם לאחר שנים ארוכות מאד של שימוש, הוא עדיין נראה כמו חדש. השיש אם כן הוא שיטת עיצוב מוכרת מאד במטבחים. אולם, האם ישנם טרנדים חדשים לעיצוב השיש במטבחים השונים? התשובה היא שבהחלט כן - והנה כמה טרנדים שבהחלט כדאי להכיר.

הטרנדים החמים ב2015

הטרנדים החמים ב2015
● חלקים נפתחים בשיש - קודם כל, אחד השינויים המשמעותיים ביותר, הוא שכיום אפשר לעצב את השיש גם במטבח מודולארי ,שהחלקים שלו כולם זזים ונעים. למה הכוונה? עד לאחרונה, התפישה הייתה שבמטבח אפשר להתקין מגירות וארונות, אבל השיש עצמו תמיד יישאר יציב ונטוע במקומו. הטכנולוגיות המתקדמות, מאפשרות לכם כיום להסתכל על השיש בצורה שונה לחלוטין - כיום יש חלקים במזנון משיש, שאם תרצו - יהיה ניתן להרים כלפי מעלה - ואז בעצם נפתחים לכם משטחי אחסון חדשים לחלוטין. מדובר ממש על המפכה במטבח, וכך השיש הופך להיות לא רק משטח דקורטיבי - אלא גם משתלב בפתרונות האחסון בבית שלכם.

● שילוב בין המזנון לכיור - גם כאן, אנו עדים לשינויים מרחיקי לכת. בעבר היה מקובל מאד להפריד בין המזנון משיש, לבין הכיור עצמו - שהיה עשוי מחומרים אחרים. כיום לעומת זאת, אנשים רבים מבקשים להזמין שיש וכיור שיהיו אחידים. כך בעצם הכיור לא מעוצב בנפרד מהשיש - אלא גם הוא עשוי משיש, ובעצם ממשיך אותו! הכיור הופך להיות חלק אינטגרלי מהמזנון מבלי שיש הפרדה של ממש למעט השקע בתוך השיש עצמו - איך אין כאן שבירה ברצף העיצוב. כמובן שלמי שרוצה ליהנות מהמראה האחיד של השיש, ורוצה ליצור כיור מרשים במיוחד - מדובר על טרנד מעולה.

● שימוש בגווני אדמה - גווני האדמה תמיד היו קיימים בשיש מעוצב למטבח, אולם בשנה האחרונה הם הפכו להיות הטרנד הבולט ביותר. אם עד לפני כמה שנים הייתה דווקא העדפה לשיש בצבעים מלאכותיים יחסית למשל שיש שחור-לבן או אפור, או לחילופין שיש בגוונים כמו כחול, ירקו וטורקיז, הרי שצבעי האדמה החמים עשו קאמבק מאד מרשים בשנה האחרונה. כך בעצם מדובר על תכנון של שיש למטבח בגוונים כמו חום, אדום, ועוד. הגוונים הללו נותנים תחושה טבעית הרבה יותר, ומקנים אווירה משפחתית ממש למטבח. זה לא מקרי שבעידן שבו אנו חיים - אנשים רוצים לחזור לשורשים, דרך עיצוב השיש שלהם.

כמה רעיונות שתוכלו להשתמש בהם

כמובן שיש עוד כמה טרנדים מובילים ובולטים בכל מה שנוגע לעיצוב השיש במטבח, וכמובן שהרעיונות שסקרנו כאן הם לא היחידים. אתם רשאים כמובן לעשות שימוש בטרנדים שעליהם קראתם כאן בכדי שתוכלו לעצב בצורה מושלמת את השיש במטבח שלכם, וליהנות מכל רגע.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים